6 Mart 2016 Pazar

Radyosu olan Android Telefonlar

Akıllı telefonların ilk yaygınlaşmaya başladığı zamanlarda Televizyonlu ve Radyolu telefonlar oldukça tercih edilmeye başlanmıştı. Ancak Teknolojinin çok gelişmesi ile birlikte bir çok yeni özellikler Akıllı telefonlara geldi ve Radyo gibi özelliklerin pabucu dama atılmış oldu.

Akıllı telefonlarda bir kulaklık takıp radyo da ileri geri yapmak oldukça keyifli ancak her Akıllı telefonda Radyo yer almamakta. Dahili olarak Radyo uygulaması içinde yer almayan telefona Play Store üzerinden Radyo uygulamaları indirebilirsiniz ancak buda Mobil veri paketinizden çok MB yiyecektir. Bunun için her zaman kendi içinde Radyo olan uygulamaları tercih etmelisiniz.

Radyosu olan telefonlar

Yıl oldu 2016 kardeşim ne Radyosu diyenler vardır. Haklısınız ancak Radyo dinlemeyi seven, Radyoda takip ettiği yayınları olan kişiler hareket halindeyken bile kulaklığı radyo dinlemek isteyebilir. Bazen bende telefonumda sürekli aynı müzikleri dinlemekten sıkıldığımda açıyorum radyoyu ve farklı müziklerin tadını çıkarıyorum.

Tabi içinde entegreli bir şekilde Radyosu olan telefonların özellikleri düşük olabilir. Ancak özellikleri orta segmentte olan ve Radyosu olan Androidli telefon arayanlar için bu sayfamızı hazırladık ve sizler için Radyosu olan telefonları listeledik.

Radyosu olan Telefonlar


Samsung Galaxy Grand Prime ( Fiyatı 700 TL Civarı )
Samsung Galaxy E7 ( 1.100 TL Civarı )
Samsung Galaxy J5 ( 750 TL CİVARI )
Samsung Galaxy CORE 2 ( 480 TL civarları )
Samsung Galaxy J1 ( 550 TL civarları )
Samsung Galaxy S3 mini ( 650 TL civarları)
LG LEON
LG L90 ( 590 TL Civarları )
LG L80
LG L70
Sony Xperia T3 ( 950 TL Civarları )
Sony Xperia M2
Sony Xperia E4 ( 650 TL Civarları )
Sony Xperia M
Sony Xperia E1

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon