31 Mart 2016 Perşembe

Play Store 194 hatası Çözümü / Nasıl Çözülür ?

Play Store 194 hatası. Google Play Store hataları telefon kullanıcılarını zor durumda bırakan ve keyfini kaçıran ciddi bir problemdir. Telefon kullanıcılarının sık sık kullandıkları Google Play Store uygulamasının bazı sebeplerden dolayı zaman zaman hata vermesi istenmeyen durumlardan biridir. Peki, Google Play Store 194 hatası çözümü nasıl yapılabilir?

Google Play Store 194 hatası nasıl çözülür ?


Google Play Store 194 hatasının asıl sebebi ön belleğin dolu olmasından kaynaklanmaktadır. Bu teknik sorunu ortadan kaldırabilmek için ise, ön belleğin temizlenmesi ve yarım kalan işleme devam edilmesi gerekir. Play Store 194 hatası çözümü için ön belliği temizleme adına hangi adımları izlemek gerekir? İlk olarak telefonunuzdan ayarlar simgesine tıklamalısınız. Daha sonra ise uygulamalar kategorisine giriş yapmaları ve tümüne tıklamanız gerekir. Bu işlemi tamamladıktan sonra listedeki uygulamalar arasında Google Play Store mağazası uygulamasını bulun ve tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda ön belleği temizleme yazısına tıklayın. Daha sonra ise uygulamaları geri dönerek indirme yöneticisine tıklayın ve buradaki verileri temizleyin. Bu işlemi de tamamladıktan sonra ana ekrana gidin ve Google Play Store uygulamasını başlatın. Play Store 194 hatası sürekli bir hata değildir, bellek sorununu hallettiğiniz taktirde sorun ortadan kalkacaktır.

Yüklemek istediğiniz uygulamayı artık başarılı bir şekilde Google Play Store mağazasından indirebilirsiniz. Tüm bu işlemleri yapmanıza rağmen Google Play Store istediğiniz gibi çalışmıyorsa, buradaki hesabınızı kaldırın ve tekrar hesabınıza giriş yapmayı deneyin.
Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra artık Google Play Store 194 hatası almadan uygulamayı rahat bir şekilde kullanabileceksiniz. Bu hata gelince aşağıda ki resim gibi görünmekte.

Google Play Store 194 Hatası

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon