28 Mart 2016 Pazartesi

LG G5 Kamerası nasıl, iyi mi? ( Yorumları )

Akıllı cep telefonlarında en çok ihtiyaç duyulan sistem kuşkusuz ki iyi bir kameradır. Yüksek çözünürlük ve çift kamera özelliği ile kullanıcıların büyük bir beğenisini kazanan telefonlar farklı marka ve modeller ile piyasada çok sık karşımıza çıkmaktadır.

LG G5 kamerası iyi mi?


LG markasının piyasada teknoloji tutkunları ile buluşturduğu yeni model telefonu LG G5 sadece tasarımı ile değil, teknik özellikleri ile de oldukça dikkat çekici bir hale gelmiştir. Telefon kullanıcılarının özellikle kamera özelliklerine dikkat ediyor olması, LG G5 telefonunu alacaklar için de mutlu edici farklılıkları barındırıyor olması dikkat çekiyor. LG G5 kamerası ön ve arkam kamera olmak üzere iki tanedir. Ön kamerasının çözünürlüğü 8 MP iken, arka kamerasının çözünürlüğü ise 16 MP olarak belirlenmiştir. LG G5 kamera özelliklerini daha ayrıntılı bir şekilde incelemek gerekir ise; elle odaklama, geniş açılı çekim, gülümseme yakalama, coğrafi konum etiketi yapma, optik görüntü sabitleyici, otomatik odaklama, panorama, sesli komut, yüz tanıma ve zamanlayıcı özellikleri ile kullanıcılarına keyifli bir fotoğraf çekme deneyimi sunuyor. LED flaşı ile görüntüleri daha güzel bir hale getirmeyi başaran LG G5 kamerası, video çekimi içinde oldukça ideal bir çözünürlüğe sahiptir.

Kısacası eğer ki, LG G5 telefonunu almaya karar verdiyseniz bu telefonun kamera özellikleri sizi oldukça mutlu edecektir. Güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için LG G5 kamerası tam size göre!

LG G5

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon