21 Mart 2016 Pazartesi

iPhone SE Özellikleri - Fiyatı Ne Kadar ?

iPhone SE bugün tanıtıldı. Apple yeni modellerini bünyesine katmaya devam ederken, iPhone SE modelini teknoloji severlere sunuldu. Son dönemler oldukça haberi çıkan ve ha çıktı ha çıkacak derken bugün Apple'ın etkinliğinde tanıtılan bu model iPhone 6S ile aynı özelliklere sahip. iPhone SE Türkiye fiyatı bu sayfamızın sonlarında yer alacaktır.

Bu modelde iPhone 6S'de kullanılan Apple A9 işlemci tercih edilmiş ve bunun iyi bir haber olduğunu sizlere söyleyebilirim. Biz ceply.net adminleri olarak büyük ekranlı değilde küçük ekranlı iPhone modellerini kullanmayı daha çok seviyoruz. iPhone SE modeli de tam bize göre bir ekran ile gelmiş. iPhone SE cep telefonu modeli 4 inç ekran boyutu ile geldi.

iPhone SE

4,5 G desteğininde yer aldığı bu yeni iPhone modelinde, 1GB RAM ve 16GB - 32GB depolama alanları sunulmakta. Maalesef 128 GB'lık versiyonu çıkmayacak. iPhone 5SE modelinde 12 MP arka kamera ve 5 MP Ön kamera bulunmakta. 12 MP iSight camera, 63 MP Panorama, live photos ve 4K Video kaydı özellikleri Kamerasının en ilgi çeken özelliklerinden birkaçı.

iPhone SE Türkiye Fiyatı ne kadar ?


Bu yeni model 399 Dolar fiyattan satışa sunulacak. Bu modelin 64GB versiyonu ise 499 Dolar fiyat ile teknoloji severlere sunulacak. Türkiye fiyatları ise şu şekilde: iPhone SE 16 GB 1.999 TL - iPhone SE 64 GB 2.399 TL

iPhone SE ne zaman satışa sunulacak ?


Türkiye'de Mayıs ayından itibaren satışa sunulacak.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon