13 Mart 2016 Pazar

İnstagram Fotoğrafları Nasıl Yedeklenir ?

Instagram uygulaması üzerinden yüklemiş olduğunuz fotoğrafları yedeklemek sizin açınızdan her zaman avantajlı bir karar olacaktır. Çünkü herhangi bir durum sonucunda Instagram hesabınızı kapatmak zorunda kalabilirsiniz ya da Instagram üzerinde bulunan fotoğraflara erişebilmek için çeşitli yolları denemek yerine daha kolay ve daha hızlı bir şekilde ulaşmak isteyebilirsiniz.

Bunun en mantıklı yolu ise instagram fotoğraf yedekleme işlemi olacaktır. Peki, Instagram fotoğrafları nasıl yedeklenir. Güncellemesi yapılan Android uygulama versiyonlarında fotoğraflar otomatik bir şekilde kayıt edilebilmektedir. Bazı cihazlarda ise maalesef ki bu özellikle hala bulunmamaktadır. Peki, telefonunuzda bu otomatik yedekleme özelliği bulunmuyorsa Instagram fotoğrafları nasıl yedeklenir? Instagram üzerinde bütün kullandığınız süre boyunca paylaşmış olduğunuz tüm fotoğrafları çok kolay ve hızlı bir şekilde yedekleyebileceğiniz Instaport servisi, hesabınızda olan bütün fotoğrafları derleyen ve ZIP dosyası halinde size geri veren ücretsiz ve hızlı bir servistir.

instagram fotoğraf yedekleme

instagram fotoğraf yedekleme sorusu ile karşı karşıya kaldığınızda Instaport destekçiniz olacaktır. Yedekleme işlemi için öncelikle Instagram hesabınız ile Instaport uygulamasına giriş yapmalısınız. Sonrasında ise indirmek istediğiniz fotoğraflar arasında seçim yapmanız gerekecek. Seçiminizi yaptıktan sonra dosyaların derlenmesini bekleyin ve ZIP halinde oluşturulan tüm fotoğraflarınızı ücretsiz, hızlı ve kolay bir şekilde bilgisayarınıza kaydedin.

Instagram kullanıcıları için oldukça avantajlı olan ve çok fazla ihtiyaç duyulan Instaport uygulaması ile sizde instagram fotoğraf yedekleme işleminizi başarı ile tamamlayabilirsiniz. Her instagram eklentisinde olduğu gibi bu eklentide de bazı riskler olabilir. Bu eklentiyi kullandığınız da tüm sorumluluk size aittir, hesabınıza gelebilecek sorunlardan ceply.net sorumlu değildir.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon