7 Mart 2016 Pazartesi

Google Play Store 927 Hatası Çözümü

Google Play Store 927 Hatası. Play Store Android için oyun ve uygulamaların sunulduğu bir markettir. Çoğunlukla sorunsuz çalışan bu market belli zamanlarda bazı hatalar nedeni ile kullanıcılara hata yansıtmakta. Bu hatalardan birisi de Play Store 927 hatasıdır.

Play Store 927 hatası genellikle Play Store üzerinden herhangi bir uygulama indirirken ekrana gelmekte. Bu hata ekrana geldiğinde herhangi bir panik yapmanıza gerek yok, basit bir kaç adım ile çözülebilecek basit bir hatadır. Bu hata ekrana “ Yanıt vermiyor Google Play yanıt vermiyor. Birkaç dakika içinde tekrar deneyin ve sorun devam ederse sorun giderme ile ilgili yardım alın. ( Hata kodu 927 ) “ şeklinde gelmekte.

Play Store 927 Hatası

Play Store 927 Hatası nasıl çözülür ?


İlk olarak çıkan hatayı Tamam diyerek kapatınız. Ardından Mobil veri açık ise kapatıp Wifi ye geçiniz. Veya Wifi açık ise Mobil veriye geçiniz. Ardından telefonunuzu uçak moduna alın ve tekrar uçak modunu kapatarak hata veren uygulamayı tekrar indirin.

Bu işlemden sonra sorun çözülmedi ise yapmanız gereken başka çözüm yollarıda yer almakta. Play Store uygulamanız güncel değil ise güncelleyiniz. Eğer son sürüme güncelli ise bir sonra ki adıma geçebilirsiniz.

Ayarlar > Uygulamalar > Tümü kısmına gidiniz ve buradan Play Store uygulamasını bulup içine giriniz. Bu kısımda Verileri temizle işlemini yapınız ve Google Play Store'u durdurmaya zorla işlemini yapınız. Ardından tekrar Play Store'u açın ve hata veren uygulamayı indirmeye çalışın. Halen inmiyor ise Play Store'a tanımlı olan Gmail hesabınızı Ayarlar > Hesaplar > Google kısmından kaldırıp tekrar ekleyin. ( Play Store kullanıcı adı ve şifrenizi aklınızda tutun veya bir yere not alın ) Bu işlemlerden sonra Play Store 927 hatası çözülmüş olacaktır, halen çözülmedi ise yorum atın lütfen.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon