19 Mart 2016 Cumartesi

Facebook Messenger'da Nasıl Oyun Oynanır ?

Facebook Messenger Basketbol oyunu ve Facebook Messenger Satranç oynama konuları son günlerde oldukça popüler olmaya başladı. Kullanıcılar Facebook Masaüstünde oyun oynayabildikleri gibi artık mobil olduklarında da arkadaşları ile doyasıya oyun oynayabilecekler. Bu oyunlar sayesinde arkadaşlarınız ile yazışırken bir yandan da oyun oynayabilirsiniz. Facebook Messenger oyun oynama sayfamızda boş zamanlarınızı Facebook Messenger uygulaması ile nasıl değerlendirebileceğinize dair bilgilere vereceğiz.

Facebook, uzun zamandır Android tarayıcıları üzerinden kullanılmaktaydı. Facebook, Mobil kullanımın artması ile birlikte bunu bir gereksinim olarak görmüş olacak ki, Facebook'u daha çok Android uygulaması şeklinde kullanıcılarına sunmaya başladı. İlk olarak Facebook Android uygulaması ile kullanıcılarının karşısına çıkan Facebook, daha sonra Messenger uygulaması ile anlık mesajlaşma uygulamasını gün yüzüne çıkardı. Facebook'da zaman tünelini görmek istemeyen ve sadece arkadaşları ile mesajlaşmak isteyenlerin tercih edebileceği Messenger uygulaması son günlerde gizli ipuçları ile bizleri şaşırtmaya başladı.

Facebook Messenger Basketbol oyunu

Facebook Messenger oyunları artık yeni bir oyun şekli olmaya başladı diyebiliriz. İlk olarak Satranç gizli oyunu gün yüzüne çıktı ve şimdi de Facebook Messenger Basketbol oyunu gün yüzüne çıktı. Facebook, bence bu tarz oyunları gizleyerek uygulamanın daha çok ilgi çekmesini ve doğal reklam amaçlı bizim gibi sitelerde haber yapılması için yapıldığını düşünüyorum : ) ( Kendimizi övelim biraz. ) Neyse konuyu daha fazla dağıtmadan bu oyunların nasıl oynanacağından bahsedelim.

Facebook Messenger Basketbol oyunu nasıl oynanır ?


İlk olarak bu adresten Facebook Messenger uygulamasının son sürümünü bilgisayarınıza indiriniz.

İndirdikten sonra Basketbol oyunu oynamak istediğiniz arkadaşınız ile mesajlaşma kısmına geliniz. Arkadaşınıza mesaj olarak Basket topu emojisi atınız.

Ardından gönderdiğiniz Basketbol simgesine dokunarak oyunu başlatabilirsiniz.

Facebook Messenger'da Satranç oynama


Satranç oyunu oynamak istediğiniz arkadaşınıza mesaj olarak @fbchess play yazısını yollayın ve oynamaya başlayın.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

3 yorum:


EmoticonEmoticon