22 Mart 2016 Salı

Bluestacks Benzeri Programlar

Bu yazımızda sizlere Bluestacks benzeri programlar hakkında bilgi vereceğiz. Bluestacks benzeri uygulamalar ile çeşitliliği arttırabilirsiniz. Bluestacks programı kısacası Android'i bilgisayarınıza hizmet olarak getiren bir program diyebiliriz. Yani bilgisayar üzerinden olan Android uygulamalarından faydalanabilmenizi ya da oyunları oynamanıza imkan veren bir programdır. Bluestacks programı için alternatiflerde vardır elbette sizlere şimdi bu alternatifler hakkında biraz bilgi vereceğiz.

BlueStacks benzeri programlar nelerdir ?


Android-x86 programı Bluestacks benzeri programlar diyebiliriz.

Android-x86 Android 1.6 işletim sistemine sahip olan ve kendisi başlı başına bir işletim sistemi olan, dilerseniz bir Windows ya da bir Pardus gibi bilgisayarınıza kurabileceğiniz bir programdır.
WindowsAndroid de Bluestacks programına benzer bir programdır.

WindowsAndroid Android 4.0.3 işletim sistemini olan bir uygulamadır. Çok hızlı çalışsa bile pek stabil değildir aslında. Bu program üzerinde dilerseniz uygulamayı yükleyebiliyorsunuz ancak en ufak bir zorlama halinde hata vermekte. Ayrıca hata verme durumunda da bildirimde çıkmıyor direk olarak donmakta ya da kapanıyor sonunda da mecburen yeniden başlatmak zorunda kalıyorsunuz.

YouWave Android programı da Bluestacks uygulamasına benzeyen programdır.
YouWave_Android Android 4.0.2/3/4 sürümüne sahip olan bir programdır, tek eksiği ise kamerası açılmaması ve arama yapmamasıdır. Bunların dışında isterseniz video izleyip, internete rahat rahat girebilirsiniz. Uygulamayı çalıştırabileceğiniz gayet kullanışlı bir yazılım ancak bütün bunların bir bedeli elbette vardır. Yazılım ücretli ve 10 günlük deneme süresi var. İlk olarak deneme süresini deneyin ve daha sonra beğenirseniz kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Bluestacks benzeri programlar

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon