4 Mart 2016 Cuma

Android Yüze Efekt Verme Uygulaması ( MSQRD Uygulaması )

Android telefonda yüze efekt verme, yüze değişik şekiller verme uygulaması arayan kişiler için bugün harika bir uygulama sunacağız. Snapchat lenses özelliği ile kullanıcılar yüze efekt verme olayına oldukça merak saldılar ve bu merakları halen devam etmekte. Oldukça başarılı bulduğum MSQRD Android programı ile ön kamera vasıtası ile yüzünüze değişik efektler verebilir ve fotoğrafınızı çekip arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Android yüze efekt verme uygulaması ile başarılı efektler verebilirsiniz. MSQRD uygulamasını Play Store'dan ücretsiz olarak indirip yükledikten sonra tek yapmanız gereken uygulamayı açmak ve ön kamera ile yüzünüzü kameraya göstermek. Buraya tıklayarak MSQRD uygulamasını Play Store'dan Android cihazınız için ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Yükledikten sonra uygulamayı açın ve ön kamerayı yüzünüzü tutun.

Android Yüze Efekt Verme Uygulaması indir MSQRD Android programı


Android yüze efekt verme

Ön kamerayı yüzünüze tuttuktan sonra uygulamanın yüzünüzü tanımasını bekleyin ve yüzünüzü tanıdıktan sonra aşağıda yer alan efektleri sağa doğru kaydırarak diğer efektleri teker teker deneyebilirsiniz. Diğer yüze efekt verme uygulamalarına göre oldukça başarılı olan bu uygulamada ağzınızı oynattığınızda bile efekt bozulmuyor ve yüzünüze göre efektin şekli değişiyor. Maymun, aslan, yaşlı insan gibi bir çok başarılı efektin yer aldığı bu uygulama, Android yüze efekt verme uygulaması arayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat.

Uygulama Play Store'da ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta. Uygulama şu an henüz Beta aşamasında ve gün geçtikçe gelişecektir diye umut ediyorum. Uygulamayı açtıktan sonra dilerseniz aşağıda ki kısımdan fotoğrafınızı çekebilir veya videonuzu çekebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon