18 Mart 2016 Cuma

Android Telefona VPN kurma [Android VPN uygulamaları]

Android telefona VPN nasıl kurulur ? , Android VPN programı indir sayfamızda sizlere bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Android VPN kurulumu tam olarak anlamıyla internette gerçekleştirmiş olduğumuz her hareketin dijital izler bırakmadan sizin istediğiniz kısıtlamalar çerçevesinde özgürce erişim sağlayan bir altyapı diyebiliriz. Sizlerin de bu hizmeti alabileceğiniz güvenli Android VPN uygulamaları yer almaktadır. İnternette iz bırakmadan gezinti yapabilmek için bu ayarların oluşturulması gerekmektedir. Veriler zamanla akış sırasına göre noktadan noktaya bağlantı gibi kademeleri kapsar. Özel ağ bağlantısını takip edebilmek için her yaptığınız işlem sonucunda sizlerden transfer şifrelemesi ister. Bu sayede oluşacak görevlerinden başka kimse tarafınca verilerinizin ele geçirilmesine kesinlikle izin vermez. Android VPN uygulamaları giremediğiniz sitelere erişmeniz için oldukça faydalı olacaktır.

Android VPN uygulamaları

Aslında iki çeşit Android VPN bağlantısı vardır. Bunlardan ilki uzaktan erişim olan bir bağlantıyı değilse siteden siteye olan VPN’dir. Uzaktan erişim olan VPN bağlantıları seyahat sırasında ya da sizin evinizde ve yahut ofisinizde olmayan internet üzerinden özel aracıyla sunucunuza erişim imkânı sağlamaktadır. Diğer olan siteden siteye Android VPN kullanma bağlantıları ise ofisler arasında ortak bir bağ oluşumunu iletişimini sağlamaz. Normal VPN bağlantısı gibi çalışır. Bu tam olarak ülkeler gibi uzun mesafeler arasında yer alan iletişimi sağlayan bir çeşittir. Ağlar aslında internet üzerinden verilir. Bir yönlendirici ya da başka bir yönlendirici iletimini sağlamaktadır. Ağlar yönlendiriciye göre VPN bağlantısı ya da veri bağlantısı olarak işlev görmektedir. Bu iki çeşit olarak anlatmış olduğumuz VPN kurma işlemlerinden sizlere uygun olanı kullanabilirsiniz. Android VPN uygulamaları arasında sizlere tavsiye edebileceğimiz programlar yer almakta.

Android VPN Uygulamaları


Hotspot Shield
Engelli ve yasaklı sitelere Android telefondan girme uygulaması arasında tercih edebileceğiniz bir uygulama olan Hotspot Shield uygulaması size rahat bir internet deneyimi sunacaktır. Bu uygulama ile IP adresinizi gizleyerek internet ortamında gezebilirsiniz.

SuperVPN
Bu uygulama internet trafiğini şifreleyerek gizliliğinizi en üst seviyeye çıkartır. Coğrafi kısıtlanmış web site engeli ile ROOT gerektirmeden VPN keyfi yaşayabilirsiniz. Bu uygulamayı 20 gün boyunca hiç bir oturum üyelik oluşturmadan kullanabilirsiniz. 20 gün sonra her 60 dakikada oturumu yeniden açmanız gerekmekte.

Bizim sizlere sunacağımız Android VPN uygulamaları bu kadar. Sizinde tavsiye edeceğiniz VPN uygulaması var ise yorum atınız lütfen.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon