16 Mart 2016 Çarşamba

Android Telefona Hotmail, Outlook Nasıl Kurulur?

Android telefonlar için Hotmail ve Outlook nasıl kurulur? Şimdi bunun hakkında bilgi vereceğiz. Günümüzde kullanılmakta olan akıllı telefonların çoğunda Android işletim sistemi kullanılmaktadır. Android Hotmail oturum açma işlemi oldukça basit bir işlem. Şimdi sizlere Android işletim sistemi kurulu olan telefonlarda mail ayarları nasıl yapılır, bunlar hakkında bilgi vereceğiz. Android telefonlar için mail kurulumu aşamalarını sırası ile açıklayacağız. İlk olarak yapmanız gereken buraya tıklayarak Microsoft Outlook Uygulamasını telefonunuza kurmak. Bundan sonra e mail adresinizi ve şifrenizi boş bulunan butonlara tıklayarak buraya yazmanız gerekmektedir. Aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi uygulamanın açılımında Hesap ekle bölümü gelecektir. Burada Outlook seçeneğini seçmeniz gerekmekte.

Android Hotmail aç

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra işlemler devam edecektir. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra ileri yani next ve daha sonra tekrardan ileri butonuna tıkladıktan sonra hesabınıza bir isim vermeniz gerekmektedir. İsim verdikten sonra da son butonuna tıkladıktan sonra, ayarlar kontrol edilecektir. Artık masaüstünde e mail butonu bulunan bir mail kısa yolu olacaktır. Sizler de görmüş olacaksınız bütün bu ayarları yaptıktan sonra telefonunuzun tarayıcısından isterseniz mailinize giriş yaparak mail alıp gönderme işlemi tamamlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise Android telefon için Hotmail kurmak için eğer dilerseniz Microsoft Outlook uygulamasını indirin daha sonrasında ise Google Play Store'den Outlook’u arayın bu şekilde yapabilirsiniz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra başlarken butonuna tıklayınız. Daha sonrasında ise eklemek istediğiniz hesabı seçiniz, hesabınızla çok kısa bir süre sonra Android hotmail oturum açma işlemi gerçekleşecektir. Uygulamanın kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarda yaptığınız işlemlerin aynısını telefondan yapabilir ve mail alıp gönderebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde ki ayarlara girerseniz bildirim gelip gelmemesine de karar verebilirsiniz. Bildirim özelliğini açarsanız mail geldiğinde bildirim çubuğundan haberiniz olur.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon