2 Mart 2016 Çarşamba

Android için En iyi Radyo Dinleme Uygulamaları

Android Cep telefonları ne kadar gelişse de, eski telefonlarda olan özellikleri arar olduk. Bazı cep telefonlarında FM Radyo olsa da bazı Android telefonlarında Radyo özelliği yer almamakta. Beğendiğiniz bir radyo kanalı var ve acil dışarı çıkmanız lazım ve yayını kaçırmamanız lazım. İşte bu devrede telefonunuza FM Radyo programları yükleyebilir ve dışardayken bile Mobil internet sayesinde Radyo dinleyebilirsiniz.

Android Radyo dinleme uygulamaları arıyorsanız biz sizler için en iyilerini burada bir araya getirdik. Android cep telefonlarınıza kuracağınız FM Radyo dinleme programlarını kullanabilmeniz için cep telefonunuzun hattına tanımlı Mobil internet paketi olmalıdır. Ama dikkat etmeniz gereken noktalar var. Mobil internet paketi ile radyo dinlemeniz internet paketinizi çok tüketebilir.

Android Radyo dinleme uygulamaları

Android radyo dinleme uygulamaları ile evde değilken bile dışarda iken radyo programlarını takip edebilir ve sevdiğiniz radyo yayıncılarını her an dinleyebilirsiniz. Aşağıda ki kısımda en iyi Android radyo dinleme uygulamalarını sizlere sunacağız.

En iyi Android Radyo Dinleme Uygulamaları


Radyo Dinle

AndroTurk Radyo

600'den fazla radyoyu sorunsuz ve kesintisiz hemen dinle. Ulusal ve yerel radyolar ÜCRETSİZ cebinizde. İlinize göre Radyo kanallarını listeleyebilir ve radyoyu arka plana atarak diğer işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Mobil Radyo Dinle

Mobil Radyo dinleme uygulamasına en çok dinlenen Radyo kanalları entegre edilmiş.

Kenbill Radyo Dinle

Grafiği ile ön plana çıkan bu radyo uygulamasında 1000'den fazla radyo kanalı sizleri beklemekte. Radyo kayıt özelliğini kullanarak evde Wifi ile yayın kaydedebilir, dışarda iken herhangi bir mobil veri paketi harcamadan bu kayıt ettiğiniz yayını tekrar dinleyebilirsiniz. Gündüz ve gece temaları ile göz yormayan tasarım sizleri bekliyor.

Zamanlayıcı özelliği sayesinde gece rahat rahat radyo dinlerken radyoyu açık bırakma derdine son vereceksiniz. Zamanlayıcı özelliği sayesinde radyonun belli bir süre sonra kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon