1 Mart 2016 Salı

Android için En iyi Çocuk Oyunları

Android için Bebek oyunları, Çocuk oyunları arayan kullanıcılar için bu sayfayı hazırlama gereği duyduk. Akıllı telefonların gelişmesi ile birlikte artık 1 yaşında ki çocukların bile ellerinde bu telefonlardan rastlamak mümkün. Bazen çocuklar öyle bir akıllı alıyor ki, büyük insanların zor kullandığı telefonu rahatlıkla kullanabiliyorlar. Hal böyle olunca onların oyun bulmaları hiç zor olmuyor.

Küçük kardeşiniz sürekli telefonda oyun oynamak istiyor ve onun yaşına uygun çocuk oyunları arıyorsanız doğru sayfamızdasınız. Çocuklar için tehdit, korku içermeyen oyunları tercih ederek onlar için daha çok eğitici olabilecek oyunları tercih ederseniz çok fayda sağlamış olursunuz. Küçük kardeşiniz için Android çocuk oyunları aramaya başladığınızda vurdulu kırdılı oyunlar yerine oyun iç dünyasını geliştirebileceği oyunları tercih etmeniz kardeşinizin faydasına olacaktır.

Android çocuk oyunları arasında kardeşinize daha çok faydası bulunacak oyunları tercih etmeniz daha faydalı olacaktır. Bizde sizler ve kardeşiniz için faydalı olabileceğin en iyi Android çocuk oyunlarını bir araya getirdik.

En iyi Android Çocuk oyunları 


Hem Kızlar, hemde Erkekler için tercih edebileceğiniz Android çocuk oyunlarını aşağıda listeledik.

Oyuncak piyano


Renkli yapısı ile her çocuğun hoşuna gideceği bu oyunda, piyano çalarak çıkan sesler ile en iyi ritimleri elde etmeye çalışıyorsunuz.

El Doktor


Bu oyunda biraz doktorculuk oynamaya ne dersiniz ? El doktor oyununda muayenize elinden sakatlanmış hastalar geliyor ve sizde bu hastaların ellerini tedavi etmeye çalışıyorsunuz. En iyi şekilde hastanızı muayene edin ve onu taburcu edin.

Dokunarak Balon Patlatma


Adından da anlaşılacağı gibi bu oyunda ekrana dokunarak balon patlatmaya çalışıyorsunuz. Küçük kardeşinizin zorlanmayacağı tarzda olan bu oyunda yapması gereken sadece balonlara dokunmak.

Boyama kitabı


Küçük çocuklar belli bir yaştan sonra etrafında ki nesneleri ve renkleri ayırt etmeye başlarlar. İşte bu fırsatı değerlendirmek lazım. Renkleri yeni yeni tanımaya başladıkları zamanlarda nesneleri telefonda boyayarak renk kavramlarını daha iyi geliştirebilirler.

Harfleri Öğrenen Çocuklar


Yeni okula başlayacak veya henüz ana okuluna giden küçük kardeşiniz için biraz yardımcı olmaya ne dersiniz ? Okula başlamadan önce biraz pratik yapmaları fena olmaz aslında. Bu uygulama da harflerin nasıl çizildiğini, yazıldığını görebilir ve kardeşinizin harfleri daha iyi tanımasına yardımcı olabilirsiniz.

Android Çocuk oyunları

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon