20 Şubat 2016 Cumartesi

Türk telekom haftada 2 gün bedava internet ( 2016 )

Türk telekom bedava internet bu sayfamızda değineceğimiz konulardan birisi. Avea, TTNET ve Türk telekom markaları Türk Telekom adı altında birleşti ve AVEA kullanıcıları artık telefonlarında Türk Telekom yazısını görmekteler. Türk Telekom yeni oluşumu ile beraber 2016 yılında Yeni kampanyalar sunarak hem mevcut kullanıcılarına hediye vermek istiyor hemde yeni kullanıcı elde etmek istiyor.

Türk Telekom kampanyalarından birisi de Türk Telekom bedava internet konusudur. türk telekom haftada 2 gün bedava internet kampanyası Televizyonlarda reklamlarda kullanıcılara tanıtılmaya başlandı. Türk telekom bedava internet 2016 içeriğimizde herhangi bir hile hurda olmadan Türk Telekom'dan nasıl beleş internet alabileceğinizi göstereceğiz.

Türk telekom bedava internet

Türk telekom bedava internet - haftada 2 gün bedava internet


Haftada 2 gün bedava internet kampanyası kullanıcıların hoşuna gitmeye başladı. Türk Telekom'da haftanın 2 günü cepten hediye internet sizi bekliyor. Üstelik yıl sonuna kadar!

Nasıl Katılabilirim ?


HEDIYE 2 GUN yazıp 5555 e gönderin.

Hangi tarihler arasında katılabilirim ?


17.02.2016 ile 05.04.2016 tarihleri arasında.

Şartlar nelerdir ?


Haftanın 2 gününde aylık ise toplam 8 günde bedava 2 GB hak kazanıyorsunuz. 2 GB'ı geçip geçmediğinizi sürekli kontrol edin, geçtikten sonra ücret alınabilir.

Elinizi biraz çabuk tutun çünkü türk telekom bedava internet kampanyasından sadece ilk 1 milyon kişi yararlanabilecek.

Bu türk telekom bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için Türk Telekom'un ( Avea'nın ) herhangi bir tane kampanyasına abone olmuş olmanız gerekmekte.

Kampanyaya kayıt olabilmek için müşterilerin kayıt anında; Süper 3'lü, Woops Süper Fırsat, Süper 3'lü Büyük, Yeni Yıl Boyu Rahatım – Yıllık HY 1800 DK ve 4 GB, Woops Fenomen, Woops Efsane, Woops Yaptım Oldu, Woops Neden Olmasın, 3 Ay Rahat, Woops Tam Benlik, Büyük Fırsat 2 GB, Woops Çok Net, Woops Süpersonik, Woops Kolay 2 GB, Woops Süper Fırsat 2 GB, Woops Süper Fırsat 4 GB, Woops Süper Fırsat 3 GB, Yeni Yıl 4 GB, Büyük Fırsat 4 GB, Yeni Yıl 2 GB, Yeni Yıl 8 GB, Yeni Yıl 6 GB, Yeni Yıl 10 GB paketlerinden herhangi birini kullanıyor olmaları gerekmektedir.

Bu kampanyada 2016 sonuna kadar her hafta 2 gün, aylık 2GB ile sınırlı olmak üzere ücretsiz internet edinebilirsiniz.
Faturasız hat kullanıyorsanız; kampanyaya katıldıktan sonra her ay düzenli olarak tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Burada ki linkten kampanya detaylarını görebilirsiniz. Lütfen Türk Telekom sayfasında ki Detaylar - Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları kısmında ki kampanya şartlarını iyi okuyunuz.

1 NİSAN 2016 YENİ PAKET:


Türk Telekom 4.5G Bedava internet kampanyası
4.5G Uyumlu Türk Telekom SIM kartına geçen abonelere 30 gün boyunca 1 GB internet bedava. 4.5G uyumlu SIM kartınızı Türk Telekomdan aldıysanız
' 4.5G SIM ' yazın ve 5555’e gönderin. Hediye paketi mesaj olarak gelecektir.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon