7 Şubat 2016 Pazar

Tango, Fiesta Adlı Arkadaşlık Uygulamasını Yayınladı !

Tango Android uygulaması yeni arkadaş edinmek isteyenler için tercih edilebilecek uygulamalar arasında yer almakta. Android cihazınızda Tango uygulamasına kayıt olarak yeni arkadaşlarınızı çevrenizden bulabilir ve uygulama içerisinde ekleyebilirsiniz.

Tango yeni arkadaşlık uygulaması olan Fiesta uygulamasını yayınladı. Tango Fiesta nedir diyen kullanıcılar için bu sayfamızda sizlere açıklamaya çalışacağız. Tango uygulamasının Play Store sayfasında yorumlara göz attım ve bazı kullanıcılar Tango uygulaması içerisinde Fiesta uygulamasının zorla indirtildiğini dile getirmiş. Tango'dan Fiesta: Arkadaş bulun uygulaması bugün Fiesta By Tango ismi ile yayınlandı ve kullanıcılar indirmeye başladı bile.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Tango şifremi unuttum

Tango Fiesta uygulaması nedir ?


Tango'dan Fiesta uygulaması size yakın olan çevrenizde ki yerlerden ve diğer Dünyanın herhangi bir yerinden yeni arkadaşlar edinmenize olanak sağlayan bir Android uygulamasıdır. Çevrenizde ki kişileri konum ile arayın ve yeni arkadaşlıklar edinin. Sizi takip eden kişiler ile mesaj, fotoğraf ve video paylaşımı yapabilirsiniz.

Tango Fiesta indir


Buraya tıklayarak Tangonun yeni Arkadaşlık uygulamasını indirebilirsiniz.

Tango Fiesta

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon