14 Şubat 2016 Pazar

Play Store 963 Hatası Çözümü / Nasıl Çözülür ?

Play Store Bir hata nedeniyle indirilemedi (963) hatası çözümü sayfamızla sizlerle beraberiz. Play Store, Android telefonlar için uygulama ve oyun sunulan bir sanal markettir. Bu market üzerinden telefonunuza uygulamalar indirebilir ve uygulamaları keşfedebilirsiniz.

Her ne kadar Androidin kendi uygulaması da olsa, Play Store'da hata verebilmekte. Play Store 963 hatası bazı Play Store kullanıcılarının canını sıkmakta. Play Store 963 çözümü için kullanıcılar arama yapmakta. Play Store Bir hata nedeniyle indirilemedi yazısı uygulama indirirken kullanıcıların karşısına çıkmakta ve kullanıcılar bu hatanın nasıl çözüldüğünü merak etmekte.

Play Store 963 hatası öyle çok zor düzelecek hatalardan birisi değildir. Bu hata anlık olarak karşınıza çıkabilmekte ve bu sorunun çözümü için ufak bir kaç adım yer almakta. Bu tarz hatalar için her zaman bir çözüm yolu vardır ve her zaman işinize yarayacak çözüm yollarıdır bunlar.

Play Store 963 hatası Neden oluşur ?


-Uygulamaları SD karta hafıza kartına indirirseniz bu hata gelebilir.
-Play Store'u güncelledikten sonra bu sorun ortaya çıktıysa, son sürümde problem olabilir. Son sürümden bir önce ki Play Store sürümünü kurmayı deneyin.
-Play Store ön belleğinin temizlenme zamanı gelmiştir.

Play Store 963 hatası çözümü


Play Store 963 hatası çözümü 1.yöntem


Yöntemleri denemeden önce Play Store kullanıcı adı ve şifrenizi bir yere not ediniz.
Ayarlar > Uygulamalar > TÜMÜ kısmına geliniz.
Buradan Play Store uygulamasını bulun ve içerisine girin. Ardından burada karşınıza gelen Verileri Temizle ve Önbelleği temizle butonlarına dokununuz. Bu yöntemi yaptıktan sonra Play Store'a giriş yaparken k.adı ve şifre soracaktır. Not ettiğiniz k.adı şifrenizi tekrar yazarak giriş yapabilirsiniz. Bu yöntem işe yaramaz ise 2.yönteme geçiniz.

Play Store 963 hatası

Play Store 963 hatası nasıl çözülür 2.yöntem


SD kartınızı çıkartıp tekrar takın.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon