28 Şubat 2016 Pazar

GoyGoy Uygulaması Nedir, Ne işe Yarar ?

Türk Geliştiricilerin ilginç uygulamaları son günde oldukça artmaya başladı. Bunlara son örnek GoyGoy uygulaması oldu. Kararsız, bir şey hakkında karar vermekte zorlananlar için adeta ilaç gibi bir uygulama olan Goygoy uygulaması, diğer kullanıcılar ile fikir alışverişinde bulunmanızı sağlıyor.

Goygoy uygulaması Nedir ?


Diyelim ki bir spor ayakkabı alacaksın ve 2 tane farklı modeli de çok beğendin ancak bir türlü hangisini alıp almayacağına karar veremedin. İşte bu anda devreye Goygoy uygulaması giriyor. Goygoy üyeliğini aç ve hemen 2 farklı ayakkabı modelini de Goygoy uygulamasına yükle. Ardından diğer kullanıcılar 2 farklı ayakkabı modelini de oylasın. Sizce hangisini almalıyım şeklinde bir soru yönelttiğinde diğer kullanıcılar hangisini beğendiyse ona göre oy kullanacak ve seninde kararsızlığın ortadan kalkmış olacak.

Bu uygulamayı genel olarak Anket uygulaması olarak düşünebilirsiniz. Yani diğer kullanıcılara kendiniz 3-4 şık hazırlayarak sorunuzu yöneltebilirsiniz ve kararsız kaldığınız konularda diğer insanların fikirlerini görmüş olabilirsiniz. Ayrıca sadece kendi sorularınızı değil başkalarının hazırlamış olduğu sorulara anket kullanarak katılabilirsiniz.

Goygoy uygulaması indir


Goygoy uygulaması şu anlık sadece iTunes üzerinde iOS cihazlar için yayınlandı. Hatta yapımcı kişi, Apple Store'a uygulamayı 4 kez gönderdiğini ve uygulamanın onaylanmadığını söyledi ve sonunda uygulama onaylanmış. Şu An iTunes'da uygulama oldukça ilgi gördü ve diğer kullanıcılar Android için ne zaman geleceğini soruyor. Goygoy programı kısa süre sonra Android içinde geleceği duyuruldu. Özellikle Üniversite öğrencilerinin ilgi gösterdiği bu uygulamayı iOS cihazınıza buradan yükleyebilirsiniz.

Goygoy uygulaması

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon