29 Şubat 2016 Pazartesi

Google Play Store DF-BPA-09 Hatası Çözümü

Android telefonlarda Uygulama ve Oyun yüklememize yardımcı olan Play Store, bazen kendisine yardımcı olabiliyor ve hatalar vermeye başlıyor. Play Store hataları son günlerde oldukça arttı ve kullanıcılar bu hatalara karşı araştırma içine girdi. Son günlerde RH-01 hatası ve DF-BPA-09 hatası oldukça baş göstermeye başladı.

DF-BPA-09 hatası ile karşılaşan kullanıcılar bu sorunun çözümü için hemen arama motorlarını kullanmakta. Play Store DF-BPA-09 çözümü için bu sayfamızı hazırladık ve sizlerle beraber bu sorunu çözeceğiz.

Play Store DF-BPA-09 Hatası Nasıl Çözülür ?


Öncelikle Play Store ve internetinizi kapatınız. Mobil veri veya Wifinizi açın ve tekrar hata veren oyun veya uygulamayı indirmeyi deneyin.

Tekrar indirmeye çalıştığınızda yine aynı hatayı alıyorsanız aşağıda ki adımları deneyiniz. Ayarlar > Uygulamalar > Tümü kısmına gidiniz. Burada yapmanız gereken Play Store ve Google Hizmetler çercevesini bulmak. Bu 2 seçeneğe tek tek içine girip Verileri sil seçeneklerini yapmanız gerekiyor. Bu işlemleri yaptıktan sonra Play Store'da oturumunuz kapalı olacaktır. Bu işlemlerden sonra tekrar aynı k.adı şifrenizi girerek aktif edebilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra halen Play Store DF-BPA-09 hatası alıyorsanız Ayarlar > Hesaplar > Google kısmına gidiniz. Burada tanımlı olan Google Gmail hesabınızı kaldırınız ve tekrar yeniden ekleyiniz.

Bu 2-3 adımları uyguladıktan sonra sorununuz çözülecektir. Halen çözülmedi ise Play Store'u kaldırıp tekrar apk olarak kurunuz. Tüm işlemleri yaptıktan sonra telefonunuzu kapatıp tekrar açınız. Takıldığınız bir nokta var ise Play Store DF-BPA-09 hatası sayfamıza yorum olarak yazabilirsiniz.

Play Store DF-BPA-09 hatası

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon