CASPER VIA M1 Yorumları, Özellikleri, Alınır mı ?

Casper VIA M1

Casper VIA M1 nasıl alınır mı, iyi mi şeklinde sorular gelmeye başladı. Casper Via M1 kullananlar yorum kısmından görüşlerini dile getirebilir. Casper VIA modelleri ile Akıllı telefon dünyasına giriş yaptı ve sunduğu uygun fiyatlar ile kullanıcılar ile tanışma fırsatı yakaladı. 2016 Yılında da Akıllı telefon dünyasında adından söz ettirmek isteyen Casper, VIA m1 modelini gün yüzüne çıkardı.

Bu sayfamızda sizlerle beraber CASPER VIA M1 ne kadar, özellikleri neler konusuna deyineceğiz. Bu modelin özelliklerini inceledikten sonra fiyatına göre alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

Casper VIA M1

CASPER VIA M1 özellikleri

CASPER VIA M1 Ekran boyutu kaç

5.2 İnç boyutunda ekran ile sunulan bu modelde 1080×1920 (FHD) ekran çözünürlüğü yer almakta. Gorilla Glass 3 teknolojisi kullanılarak yapılan sağlam bir ekran bulunmakta.

CASPER VIA M1 İşlemcisi

MediaTek chipsetin yer aldığı bu modelde 1.3 GHz ARM Cortex-A53 işlemci yer almakta. 1.3 GHz 8 çekirdek ile gelen bu modelde 3 GB Ram kapasitesi bulunmakta.

CASPER VIA M1 hafızası ne kadar

Bu model 2 dahili hafıza çeşidi ile sunulmakta. 16 GB ve 32 GB depolama alanlarının yer aldığı bu modeller, hafızaya göre farklı fiyat etiketi ile sunulmakta.

CASPER VIA M1 Bataryası kaç – şarjı ne kadar gider

Bu model 2900 mAh batarya ile sunulmakta. Normal bir kullanım ile 1 günü rahat geçecektir.

CASPER VIA M1 kamerası kaç

LED Flaşında yer aldığı bu modelde 13 MP Arka kamera ve 5 MP ön kamera yer almakta. 1080p (Full HD) video kayıt yapabilen bu modelde HDR, Panorama tarzı çekim modları da entegre olarak gelmekte.

CASPER VIA M1 Antutu puanı

37.000 puan almakta.

CASPER VIA M1 Ne kadar – Fiyatı ne kadar 2016

Bu cep telefonu 16 GB 899 TL32 GB 999 TL Fiyat etiketi ile kullanıcılara sunulmakta.

Özelliklerini sunduğumuz ve fiyatını sunduğumuz bu cep telefonu modeli, TV’de reklamlarda da kullanıcılara tanıtılmaya başlandı. Yakın zamanda Sım kartlarının da 4,5G’ye geçmeye geçirilmeye başlaması ile artık kullanıcılar 4,5 G uyumlu telefonlar aramaya başladı. Bu modelde 4G Teknolojisine uyumludur. En yakın teknoloji marketinden deneyip tercih edebilirsiniz. Yorumlarınızı eksik etmeyin, teşekkürler.

4 thoughts on “CASPER VIA M1 Yorumları, Özellikleri, Alınır mı ?

  1. Mehmet Reply

    Casper VIA M1 telefonu mobil çekim gücü çok düşük ve geç şarz oluyor. Turkcell hattını kullanıyorum buna rağmen evin ancak balkonuna çıkıp mesaj atma ya da tel konuşması yapıyorum.

  2. Mehmet Reply

    Casper VIA M1 telefonu mobil çekim gücü çok düşük ve geç şarz oluyor. Turkcell hattını kullanıyorum buna rağmen evin ancak balkonuna çıkıp mesaj atma ya da tel konuşması yapıyorum

  3. baran Reply

    ben bu telefonu aldım cok güzel performansı var cok hoş bir telefon olumsuz yorumlar moralimi bozdu kesinlikle tavsiye ederim casper iyi iş yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.