17 Şubat 2016 Çarşamba

Avea ve Vodafone için Bip indirebilir miyim ?

Avea için bip indir

Turkcell'in Android cep telefonları için sunduğu mesajlaşma uygulaması olan Bip, kısa sürede iyi bir indirme sayısına ulaştı. Turkcell'li Android kullanıcıları bu uygulamayı indirerek 3 aylık 1 GB bedava interneti elde etti. Bu mesajlaşma uygulamasını indiren Turkcell abonesi kullanıcılar bedava interneti kullanarak arkadaşları ile hem mesajlaşabiliyor hemde görüntülü konuşma yapabiliyor.

Bip üzerinden mesajlaşabilen Turkcelli kullanıcılar bedava mesajlaşma hizmetini kullanabiliyorlar. Avea için bip indirmek isteyen kullanıcılar da bip uygulamasına erişmek istiyor. Aynı şekinde Vodafone için bip indir aramasını yapan kullanıcılar da cep telefonuna bip uygulamasını indirmek istiyor. Bu mesajlaşma uygulamasını kullanabilmek için Turkcell hat sahibi olmanıza gerek yok. Avea ve Vodafone abonesi olsanız bile bip indir uygulamasını rahatça kullanabilirsiniz.

Bip kısa sürede oldukça kullanıcı tarafından indirildi ve sunduğu önemli özellikler ile oldukça sevildi. Kullanıcılar mesajlaşmanın yanı sıra caps yapma gibi ekstra özellikleri oldukça sevdi. Bu uygulama sayesinde 1 GB internet kazanan Turkcell kullanıcıları oldukça kazançlı çıktı. Avea için bip indir ve Vodafone için bip indirme sayfamızı da diğer operatör kullanıcıları için hazırladık.

Bip uygulamasını kullanmak için hangi hattı kullandığınız fark etmez. Bip indirip kullanmak için sadece ihtiyacınız olan şey Akıllı telefon. Android ve iOS cihazınız var ise Play Store ve App Store'dan bu uygulamayı Akıllı telefonunuza indirip kurarak diğer arkadaşlarınız ile rahatça mesajlaşabilirsiniz. Android için buraya, iOS için buraya tıklayarak Akıllı telefonlarınıza bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

7 yorum:


EmoticonEmoticon