13 Ocak 2016 Çarşamba

WhatsApp Kaydol - üye ol ve yeni hesap aç

WhatsApp Kaydol işlemi ile bu mesajlaşma uygulamasını Akıllı telefonlarda kullanabileceksiniz. Akıllı telefonların yaygınlaşmasının en büyük etkileri hiç kuşkusuz mesajlaşma uygulamalarında kendini hissettirdi. Hatta durum öyle bir hal aldı ki, artık anlık mesajlaşma uygulaması yüklü olmayan bir akıllı telefonu görmek mümkün değil. Bu mesajlaşma programlarından da en büyüğü ve sektörün öncüsü haline geleni de hiç kuşkusuz WhatsApp’tır. Bu uygulama okadar popüler hale geldi ki yapılan istatistik çalışmalarında hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde geçtiğimiz yıl en çok indirilen uygulama olmayı başardı. WhatsApp kaydol işlemi yaparak sizde bu mesajlaşma uygulamasına sahip olabilirsiniz.

WhatsApp genel anlamda internet bağlantınızı kullanarak online olarak mesaj ve dosya gönderilebilen, bunun yanında sesli arama özelliği de bulunduran bir mobil uygulamadır. Bu özelliği ile birlikte adeta bir çağ kapatmıştır. Günümüzde GSM operatörlerine kısa mesaj ödeyen insan sayısı hiç kalmadı diyebiliriz. Hatta yapılan bir çalışmada GSM operatörlerinin WhatsApp çıktıktan sonra 13.9 milyar dolarlık bir SMS gelir kaybı yaşadığı ortaya konmuş ve bu durum da uygulamanın global çapta ne denli etkili olduğunu ortaya koymakta.

BENZER YAZI: Whatsapp grup isimleri

WhatsApp kaydol

WhatsApp telefondan hesap açmak için öncelikle telefonunuzun internete erişiminin olması gerekmektedir. Mobil internet paketi alarak internete rahatlıkla bağlandıktan sonra bu uygulamayı kullanmak için WhatsApp kaydolmanız gerekmektedir. Tabi bu uygulamayı kullanmak için karşınızdaki kişinin de WhatsApp Üyelik sahibi olması gerekmektedir. Dilerseniz WhatsApp kaydol işlemlerine geçelim.

WhatsApp Kaydol


WhatsApp üye olmak için öncelikle uygulamayı telefonunuza indiriniz. Daha sonra telefonunuzun ana ekranından uygulamanın simgesine tıklayıp açın ve kayıt adımlarını takip edin. İlk olarak sizden telefon numaranız sorulacak. Bu alana aktif olarak kullandığınız noyu yazın ve daha sonra bu numaraya gelecek olan doğrulama kodunu uygulamada istenilen ekrana yazın. Bu işlemi geçtikten sonra uygulama rehberinize kayıtlı olan kişileri tek tek tarayacak ve WhatsApp kullanan kişileri sıralayacak. Bu kişilerden istediğinize mesaj gönderebilirsiniz. Karşınızdaki kişi eğer internete bağlı ise, uygulamaya girdiği anda sizden bir mesaj geldiği bildirimini alacaktır.

WhatsApp kaydol işlemi yaparak uygulamada interneti kullanarak dünyanın neresinde olursanız olun, aynı anda telefon rehberinizdeki birine mesaj göndermenizi, resim ve dosya paylaşabilmenizi sağlayarak oldukça büyük bir hizmet vermektedir. Bunun yanında son zamanlarda uygulama üzerinde pek çok geliştirme yapılmış ve mesajlarınızın karşınızdakine gidip gitmediğini, karşınızdaki tarafından mesajlarınızın okunup okunmadığını da size göstermektedir. Üstelik tüm bunlar ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

20 yorum:

 1. Arkadaslar bana yardım ettin whatsapp hesabım var bi de tel no bana kayıtlı ama fazla tel no kulandiniz diyor

  YanıtlayınSil
 2. Gogle hesabi açmak istiyorum

  YanıtlayınSil
 3. Google hesabima giremiyorum sifremi unuttum

  YanıtlayınSil
 4. kadir karabulut1 Ağustos 2016 16:09

  Watsapa yeni hsap açacam açamıyorum

  YanıtlayınSil
 5. Yenı whatsap acmak ıstıyorum

  YanıtlayınSil
 6. Hayat yaşamaya deyer

  YanıtlayınSil
 7. Yenı whatsap acmak ıstıyorum

  YanıtlayınSil
 8. nurdan demiröz29 Mart 2017 22:31

  WHATSAPP ...IM VARDI AKILLI TELEFONDAN SİLİNDİ ACİL ÇÖZÜM ARIYORUM

  YanıtlayınSil
 9. Benim acilen watsap acmamlazim benim telefonum yenillendi watsapim silindi

  YanıtlayınSil
 10. Ben vassap kullaniyorum

  YanıtlayınSil
 11. vhtspp çok güzel bir şey degil mi

  YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon