11 Ocak 2016 Pazartesi

WhatsApp durumu nasıl boş bırakılır ?

WhatsApp durumu nasıl boş bırakılır bu sayfamızda bahsedeceğimiz konulardan birisi. WhatsApp, Akıllı telefon kullanıcıların gün içerisinde sıklıkla tercih ettiği ve arkadaşları ile mesajlaşmak için kullandığı bir uygulamadır. Bu uygulama ile arkadaşlarınız ile hızlıca mesajlaşabilir ve birbirinize fotoğraflar gönderebilirsiniz.

WhatsApp üzerinden konuştuğunuz kişilere Durum yolu ile göndermeler yapabilirsiniz. WhatsApp durumları kendinizi ifade etmeniz için bir fırsattır. Durum kısmınızı güncellediğiniz de diğer kişilerin Kişiler kısmında isminizin altında bu yazdığınız durum görünecektir.

WhatsApp Durumunu Boş Bırakmak o an ki ruh halinizi de anlatabilir : ) WhatsApp durumunuzu yazdığınız kısımda eski durumlarınız da görünmekte ve buradan eski durumlarınızı seçebilirsiniz. Ancak bazen whatsappta durumu boş yapmak isteyebilirsiniz. WhatsApp uygulamasında Şimdiki durumunuz kısmına gelip durumu boş bıraktığınızda " Durum Boş Bırakılamaz " tarzı bir hata gelecektir. Buraya Space tuşu ile boşluk bıraksanız da bu hata gelecektir. " Ama ben gördüm bazı arkadaşlarımın durumu boş görünüyor " diyebilirsiniz. Evet WhatsApp Durumunu Boş Bırakmak için bir yöntem bulunmakta.

Whatsapp Durumu nasıl boş bırakılır ipucu


Öncelikle yapmanız gereken bir adım var. WhatsApp uygulamasında

Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Durum 

kısmına giriş yapınız. Burada Durum seçeneği Herkes olarak çıkacaktır. Bu seçeneği Hiç kimse yaparsanız WhatsApp durumunuz karşı tarafa boş olarak görünecektir. WhatsApp durumu nasıl boş bırakılır konusunda sizlere aktaracaklarımız bu kadar. Takıldığınız yer var ise yorum kısmından iletin lütfen.

Whatsapp Durumu nasıl boş bırakılır

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon