12 Ocak 2016 Salı

Türk Yapımı Motor Sürme Oyunu: " Traffic Rider "

Traffic Rider oyunu iOS platformundan sonra Android cihazlar içinde yayınlandı. Traffic Racer oyunu ile kısa sürede ünlenen Türk oyun geliştiricisi Soner Kara, güzel bir oyuna daha imza attı. Motor sürme oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyun Traffic Rider adı ile bizlere sunulmuş.

Play Store tarafından da en iyi geliştirici ünvanını alan Soner Kara, göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Traffic Rider oyunu motor sürmek isteyen oyuncular için gayet güzel bir şekilde tasarlanmış. Klasik araç sürme oyunlarına nazaran daha güzel bir kamera açısı sunulan bu oyunda motor sürücüsünün gözünden motoru kontrol ediyorsunuz.

Traffic Rider

Traffic Rider oyununun ayarlar kısmından ister sensör ile isterseniz de tuşlar vasıtası ile motorunuza yönlendirme yapabilirsiniz. Oyunun Ayarlar kısmından Müzik ve ses efektlerini kısabilir ve Grafik derecesini ayarlayabilirsiniz. Eğer telefonunuz oyun sırasında kasıyor ise Grafik kısmını Düşük seçiniz. Oyunun Garaj kısmında Türk yollarında görebileceğiniz bazı motor çeşitleri de yer almakta.

Oyuna ilk başladığınızda Kariyer modunda ilerlemelisiniz. Traffic Rider Kariyer modunda verilen görevleri yerine getirerek diğer bölümlere geçmeye çalışmalısınız. Oyun içi paralar kazanarak diğer motorları oyun içerisinde satın alabilirsiniz. Bölümler ilerledikçe elde ettiğiniz puan ve oyun içi paralar sayesinde motorunuzu güçlendirebilirsiniz.

Traffic Rider

Kariyer modunda sizi ilerlemeli bir harita bekliyor olacak ve bu harita üzerinde ilerlemenizi göreceksiniz. Bu görev kısımlarının alt tarafında görev ve bonuslar yer almakta. Daha fazla puan elde etmek için bu görevleri yerine getirmelisiniz.

Göz kamerası sayesinde adeta gerçek motor sürüyor gibi olacaksınız ve böylelikle oyundan daha fazla keyif alabileceksiniz. Oyunda motor sesleri de unutulmamış. Oyunda garaj kısmında kullanabileceğiniz 20 farklı motor yer almakta. Bazıları kilitli bir şekilde bunları alabilmek için görevleri yerine getirerek daha çok puan ve oyun içi para elde etmelisiniz.

Traffic Rider

Oyunda sadece gündüz oyunu bulunmamakta. Geceleri de oyun içerisinde kariyer modunda sürüşe çıkabiliyorsunuz. Bu gece modlarında moturun farı ve etraf ışıkları sayesinde daha net bir görüntü elde ediliyor. Oyun içerisinde 40'dan fazla kariyer görev modu yer almakta. Oyun içerisinde manuel veya otomatik vites kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde 100 KM'yi geçtiğinizde diğer araçlara sollama yaparsanız daha çok ekstra puan kazanabilirsiniz.

Traffic Rider indir


Oyunu buraya tıklayarak Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon