27 Ocak 2016 Çarşamba

Türk Telekom Cepten Mobil internet Paketleri

Avea kısa bir süre önce Türk Telekom bünyesine girerek aynı çatı altında bir araya geldiler. Türk Telekom, Avea ve TTNET'i bünyesinde bir araya getirerek yeni bir oluşum içine girdi. Türk Telekom oluşturduğu yeni birleşim ile bakalım neleri başarabilecek.

Türk Telekom internet paketleri kullanıcılar tarafından merak edilmeye başlandı. Hattını yeni taşıyanlar veya mevcut AVEA aboneliği olan kullanıcılar Türk Telekom internet paketlerini internet ortamında aramaya başladı. Cep telefonundan internet her yerde lazım olan ve hareket halindeyken evimizde değilken bile Wifi olmadan rahat rahat internete giriş yapmamıza olanak sağlar.

Türk Telekom internet paketleri

Türk Telekom internet paketleri kullanıcılar tarafından 2016 ve 2017 yılında tercih edilecektir. Türk Telekom Avea ve TTNET'i bünyesine kattığından dolayı hem cepten hemde evden net paketlerini web sitesinden öğrenebileceksiniz. Türk Telekom internet paketleri bol kepçe, gönlü bol tarzı paketler ile 1GB, 2 GB, 3 GB kotasında ki paketleri hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Türk Telekom internet paketleri


Bol Kepçe 3GB Tarifesi’nde ayda sadece 29 TL’ye her yöne tam 600 dakika + şebeke içi & Sabit hatlarla sınırsız konuşma + her yöne sınırsız SMS + 3 GB cepten internet!
Bol Kepçe 6GB Tarifesi’nde ayda sadece 39 TL’ye her yöne tam 600 dakika + şebeke içi & Sabit hatlarla sınırsız konuşma + her yöne sınırsız SMS + 6 GB cepten internet!

Üçlü Avantaj 1GB tarifesi: Her Yöne 500 dakika + Her Yöne 5000 SMS + 1 GB Cepten İnternet seçeneğini kullanıcılarına sunmakta. Türk Telekom cepten internet paketleri hem ev telefonu hem de evde internet abonelikleri bulunan müşterilerine ayda 18 TL fiyat ile sunmakta.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon