26 Ocak 2016 Salı

Touchwiz Kaldırma, Touchwiz Nasıl Kaldırılır ?

Touchwiz kaldırma nasıl silinir, nasıl iptal edilir diyen ziyaretçiler için böyle bir sayfa hazırlamayı düşündük. Samsung kullanıcıları tercih ettiği Samsung Cep telefonlarında Touchwiz arayüzünü kullanmaktalar. touchwiz kolay ana sayfa kaldırma işlemini de bu sayfamızda sizlerle beraber uygulayacağız.

Touchwiz kaldırma

 

TouchWiz nedir ?


TouchWiz, Samsung'un Cep telefonlarında kullandığı arayüzün ismidir. TouchWiz 3 , 4 şeklinde ismi devam etmektedir. Samsung'a özgün arayüzü ile gelen TouchWiz, Samsung kullanıcıların arayüzü değiştirmek için kullandığı bir uygulamadır.

TouchWiz Kaldırma


Samsung kullanıcıları cep telefonuna kurduğu veya kurulu bir şekilde geldiği bu arayüzü ileri ki günlerde beğenmeyebilir. TouchWiz silme işlemini yapmak için bir kaç işlem yapmanız gerekmekte. TouchWiz kaldırma için farklı yollar bulunmakta ancak 2 farklı yoldan risksiz olanını denemenizi tavsiye ediyoruz.

1. Yöntem
Rom atmak. Cep telefonunuza internette bulunan ROMlardan yüklerseniz TouchWiz kaldırma işlemini yapmış olursunuz. Ancak ROM Atma işlemi telefonunuzu garanti dışı bırakacaktır. Tavsiye etmiyoruz.
2.yöntem
Rom atmanın dışında bir farklı yol daha bulunmakta. Bu yöntemi gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. TouchWiz silme işlemini yapamıyorsanız bu adım tam size göre. Öncelikle Play Store'a giriş yapın ve arama kısmına Launcher yazın. Android için Play Store'da bulunan Launcher uygulamaları TouchWiz nasıl silinir sorunuza cevap olacaktır. Google Now Launcher, Nova Launcher gibi uygulamaları kurarak TouchWiz'den kurtulabilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

2 yorum:

  1. teşekkür ederim sorun çözüldü

    YanıtlayınSil
  2. Noyan Kazancı6 Kasım 2016 13:17

    Ben kurmadım ama her uygulamadan çıktığımda soruyor. Touchwiz ile giriş yap butonu çıkıyor yani nasıl gidecek bu aptal arayüz sorusu?

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon