13 Ocak 2016 Çarşamba

Swarm Kaydol - Swarm Yeni üyelik ve hesap açma

Swarm kaydol konumuz bugün sizlere sunacağımız bir içeriktir. Ülkemizde en çok kullanılan mobil uygulamalardan birisi de hiç kuşkusuz Swarm’dır. Akıllı telefon uygulamaları arasında oldukça büyük bir Pazar payına sahip olan Swarm, her geçen gün kullanıcı sayısını da arttırarak yadsınamaz bir başarıya imza atmaya devam ediyor. Uygulamayı kullanan kişiler, bu uygulama sayesinde anlık olarak bulundukları yerleri bildirebilirken bir yandan da yeni mekan arayan kişilere de rehber oluyorlar.

Son zamanlarda uygulamada yapılan bazı değişiklikler ile birlikte de sadece yer bildirimi yapmaktan çıkarak uygulama adeta bir mesajlaşma ve sosyal medya olmaya başlamıştır. Kullanıcılar bu uygulama ile check-in yapıp yakınlarda bulunan arkadaşlarını görebilmekte, bu kişilerle iletişime geçebilmekte ve hangi mekanda kimlerin olduğunu rahatlıkla görebilmektedir. Bunun yanında kişiler arkadaşlarının kendilerinden ne kadar uzaklıkta olduklarını da artık görebilmekteler.

Swarm kaydol

Swarm kaydol uygulamasında son zamanlarda eklenen Yakındaki Planlar bölümü de ilginç bir özellik olarak karşımıza çıkmakta. Bu bölüm sayesinde uygulamayı kullanan herkes, yeni bir plan yapıp uygulamadaki arkadaşlarını bu plandan haberdar edebiliyor ve katılımlarını sağlayabiliyor. Karşınıza çıkan bir plana ‘’ilgileniyorum’’ yanıtını verebilir ve bu plana dahil olabilirsiniz. Bu özellik sayesinde artık organize olmak zor bir iş olmaktan çıkmış olarak gözüküyor. Dilerseniz Swarm üyelik işlemlerini anlatmaya geçelim.

Swarm kaydol Yeni üyelik nasıl açılır ?


Peki, Swarm hesap açmak için ne yapmak gerekiyor? Öncelikle bir akıllı telefona sahip olmanız ve telefonunuza Swarm uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Swarm Üye Olmak için 2 seçeneğiniz bulunmakta. Bunlardan biri e-posta ile birisi de Facebook ile kaydolmaktadır. Uygulamayı açtığınızda karşınıza ilk olarak bu 2 seçenek çıkacak. Eğer e-posta ile Swarm Kaydolmak istiyorsanız size ait birkaç bilgiyi girmeniz gerekmektedir. Bunlar e-posta adresniz, şifreniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz vs. Bilgilerinizi girdikten sonra ‘’Kaydol’’ butonuna bastığınızda Swarm açmış olacaksınız. Swarm kaydol işleminin farklı yöntemleri de yer almaktadır.

[caption id="attachment_5958" align="alignnone" width="320"]Swarm kaydol Swarm üye ol[/caption]

[caption id="attachment_5957" align="alignnone" width="320"]Swarm Kaydol Swarm hesap açma[/caption]

Bir diğer Swarm kaydol yöntemi ise Facebook ile Swarm'a Kayıt olmaktır. Aslına bakarsanız telefonunuzda eğer aktif bir şekilde Facebook uygulamasını da kullanıyorsanız hiç bilgi girmenize gerek yok. Direk bu butona tıklayarak Facebook bilgileriniz ile üyelik açabilirsiniz. Her iki kayıt türünde de unutmamanız gereken üye olduktan sonra telefonunuzun ayarlar kısmından konum bilgisinin Swarm uygulamasına açık hale getirmeniz gerekmektedir. Aksi halde uygulamayı kullanmanız mümkün değildir. Swarm Kaydol konusu bu kadardır takıldığınız bir nokta var ise yorum kısmından iletiniz lütfen.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

4 yorum:


EmoticonEmoticon