6 Ocak 2016 Çarşamba

Netflix Nedir ? Nasıl Üye Olunur ve Nasıl Kullanılır ?

Netflix Nedir bugün işleyeceğimiz bir konu. Sonunda Türkiye üzerinden de bu uygulama ulaşabilecek. Netflix nasıl üye olunur, nasıl kullanılır ve netflix kaç para tarzı sorularınıza bu sayfamızdan yanıt bulabileceksiniz. netflix tv programları uygulama yayıldıkça daha da netleşecektir.

Netflix nedir ?


Bu platform internet üzerinden çalışan medya içerik oynatma aracıdır. Dünya çapında en çok izlenilen dizileri, filmleri bu araç üzerinden izleyebilirsiniz. Üye olarak istediğiniz kategoride dizi ve film izleyebileceğiniz bu platform tabi ki de ücretsiz değil. Dünya çapında 60 milyondan fazla abonesi bulunan bu platform ABD'de ki hanelerin %38 inde kullanılmakta.

Netflix

6 ocak 2016 CES 2016 Fuarında Türkiye ile beraber 130 ülkede kullanıma sunulacağı belirtilen bu platform bakalım ülkemizde ne kadar kullanılacak.

Netflix Nasıl üye olunur ?


İlk olarak Buraya tıklayarak ana sayfaya ulaşınız. Burada yer alan üye linkine tıklayarak deneme sürümü ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Platformu kullanabilmeniz için 3 farklı üyelik tipinden birini seçmelisiniz. Bütçenize göre seçebileceğiniz bu üyelik çeşitleri aralarında farklar bulundurmakta.

Temel, Standart ve Premium üyelik seçenekleri bulunan bu platformu ödeme yaparak kullanabilirsiniz. 18 yaşından küçükseniz maalesef üyeliğinize izin verilmez.

Temel paket fiyatı: 7.99 Euro - 26,99 TL

Standart paket: 9.9 Euro - 33,99 TL

Premium üyelik ücreti: 11.99 Euro - 40,99 TL

Yukarıda ki üyelik paketlerinin özellikleri aşağıda ki görsel de bulunmakta. Basic Temel pakette Aylık 26 TL vererek 1 yayın izleyebilirsiniz. Laptop, TV, Telefon ve Tablette izleme özelliği tüm üyelik paketlerinde geçerlidir. Tüm üyelikler bir ay ücretsiz.

Standart paketin Temel pakete göre farkı HD yayın kalitesi sunması ve aynı anda 2 yayını izleyebilmenizdir. Adından anlaşılacağı gibi Premium paket daha üst düzey özellikler sunmakta. Aylık 41 TL vererek sahip olabileceğiniz bu üyelik türünde HD ve Ultra HD yayınlar ile birlikte aynı anda 4 yayını izleyebileceksiniz.

Uygulamanın Akıllı telefon uygulamaları da yer almakta. Android uygulamasını buradan, iOS uygulamasını buradan ve Windows Phone uygulamasını burada ki adresten indirebilirsiniz.

Sizce ülkemizde iyi bir kullanım sayısına ulaşabilir mi ? Netflix dizileri ve TV programlarını bu fiyatlar ile izler misiniz ?

netflix-paketleri

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon