23 Ocak 2016 Cumartesi

Microsoft'tan Çılgın Bir Alarm Uygulaması ( Mimicker Alarm )

Microsoft, her ne kadar Android ile pek ilgisi olmasa da Play Store üzerinden Android kullanıcılarına kendisini sevdirmeye çalışıyor. Daha öncede Hyperlapse gibi uygulamalar ile Android kullanıcılarının karşısına çıkan Microsoft, bilinen Alarm uygulamalarının dışına çıkarak farklı ve ilginç bir Alarm uygulamasını kullanıcılara sunmayı başarmış.

Mimicker Alarm ismi ile Yaşam Tarzı kategorisinde sunulan bu Alarm uygulaması sabah uyanmakta zorlananlar için güzel bir yardımcı olacaktır. Görünen o ki Microsoft Android işletim sistemli telefon çıkarmadan Android sektöründe uygulama ile nabız yokluyor.

Mimicker Alarm

Sabahları işe gitmek veya okula gitmek için telefon alarmlarımızı kurarız. Ancak sabahları geç uyanmak ayrı bir dert iken birde gece geç yatıldığında sabah uyanması zor olur. Sabahları alarm çaldığında alarmı erteleriz ve erteledikçe işe geç kalma oranımız artar. Alarm çaldığı halde uyanmakta zorlanıyorsanız Microsoft size yardımcı olacaktır. Mimicker Alarm Android uygulaması tam size göre.

Mimicker Alarm uygulaması adına bakacak olarsak Alarm uygulaması belli ancak sizi sabahları keyifli uyandıran bir alarm uygulaması. Bu alarm uygulaması sizi sabahları klasik uyandırmaktansa uykunuzu açabilecek oyunlar oynamayı tercih ediyor. Uygulama üzerinde alarm çaldığında size renk veriyor ve bu rengi içeren bir nesnenin fotoğrafını çekmenizi istiyor. Bazende Kendini ifade et, Renk yakalama ve Dil dolaşması ve buna benzer alarm oyunlarını da içermekte. Bu tarz keyifli oyunlar ile hem sabahları mutlu olmanızı hemde uyanmanızı sağlıyor.

Alarm çaldığında sizden istenilen görevleri yerine getirmenizi istiyor. Bunları yerine getirmeniz için 30 saniye süreniz var ve bu süre içerisinde istenilen görevi yerine getirmenizde alarm çalmaya devam edecektir. Ama istenilen görevi yerine getirmekte zorlanırsanız bir selfie çekin geçin fazla uğraşmayın : ) Uygulamayı buradan yükleyebilirsiniz.

Kaynak - source

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon