12 Ocak 2016 Salı

LG Y50 Leon Format Atma

LG telefona format atma konusunda LG Leon y50 Cep telefonuna nasıl format atabileceğinizden bahsedeceğiz. LG'nin G amiral gemilerinden sonra çıkardığı LEON modeli Y50 ismi ile kullanıcılara sunuldu.

4.5 inç ekran boyutu ve Lollipop işlemci ile uygun fiyatlı Akıllı telefon isteyenlerin inceleyebileceği model. Bu telefonu alanlar var ise belli bir zaman geçtikten sonra telefona format atmak, sıfırlamak, resetlemek isteyebilir. Bu modelin iki farklı çeşidi yer almakta. LG Leon LGH324TR modelinde Çift sim kartı desteği bulunmakta.

LG Y50 Leon Format

LG Y50 Leon Format Nasıl Atılır ?  • İlk olarak LG Y50 telefonunuzu kapatınız.

  • Ses azaltma ve güç(kilit açma) tuşlarına aynı anda basarak telefonun açılmasını sağlayın.

  • LG logosunu gördüğünüz an ses azaltma tuşuna basmaya devam edin ancak güç tuşuna basmayı bırakın. Güç tuşundan parmağınızı çektikten sonra tekrar basılı tutmaya devam ediniz.

  • Ardından ekrana Factory data reset ekranı gelecektir. Bu kısımda ses tuşları yardımı ile YES seçeneğinin üzerine gelin ve Güç(Kilit açma) tuşu yardımı ile YES seçeneğini onaylayın.


LG H340N ve LG LEON LGH324TR modellerine hard reset, hard format ve telefon kapalıyken format atma işlemleri bu kadar. Takıldığınız bir yer var ise yorum atmayı unutmayınız.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon