30 Ocak 2016 Cumartesi

İnternetsiz oynanan Android oyunları

Yıl oldu 2016 halen telefonunda internet paketi olan yok mu diyenler karşınıza çıkabilir. Siz onlara aldırmayın çünkü internet paketiniz bile olsa oyunlar internet paketinizi sömürebilir. Bu yüzden internetsiz oynanan Android oyunları sizin işinizi oldukça görecektir. Bu internetsiz oynanan android oyunları çevrimdışı çalışabilmekte ve herhangi bir veri akış verişi gereği duymamakta.

İnternet paketi ile oyun oynamanız bataryanızı hem oyun yönünden hemde Wifi -3G açık olmasından dolayı çok zorlayacaktır. Bu yüzden oyun ve internet bağlantısını aynı anda tercih etmeyin. İnternet üzerinden veri akış verişi sırasında paketiniz de baya bi bitebilir. Wifi olan mekanlarda gönlünüzce oynayabilirsiniz ancak otobüste, kısa boş zamanlarımda oynayabileceğim internetsiz oynayabileceğim bir oyun lazım diyorsanız aşağıda ki listeyi önerebilirim sizlere.

internetsiz oynanan Android oyunları

internetsiz oynanan Android oyunları listesi ( 2016 )


ZigZag


Android için başarılı bir beceri oyunu diyebileceğimiz ZigZag oyunu, becerilerinizi ve reflekslerinizi geliştirmeniz için iyi bir aracı olacaktır. Bu oyunda yönettiğiniz nesne ile zigzag yaparak ilerlemeye çalışıyor ve önünüze çıkan engellerden kurtulmaya çalışıyorsunuz.

BADLAND


Bu oyun dolmuşta, kısa bir boşluğunuzda beğeni ile oynayabileceğiniz oyunlardan birisi. Bu oyun siyah ağırlıklı karanlık grafikleri ile öne çıkıyor. Badland oyununda bir kuşu yönlendiriyorsunuz ve çarpmaması için onu olabildiğince doğru yönlendirmelisiniz.

Smash Hit


Canınız sıkkın ve bir şeyleri kırmak mı istiyorsunuz ? Durun hemen bir yerlere zarar vermeye kalkışmayın. Sakin olun. Gelin bu stresinizi telefonda atın. Smash Hit oyununda ilerlerken etrafta bulunan objeleri kırmaya çalışıyorsunuz. Bazen sınırlı sayıda atış hakkınız olabiliyor ve olabildiğince süreye dikkat etmelisiniz.

Traffic Rider


Soner Kara adlı Türk Oyun yapımcısı Traffic Racer oyunu ile oldukça ilgi görmüştü. Hem Türkiye hemde yabancı ülkelerden iyi bir oynanma sayısı elde eden Soner Kara, yeni oyunu olan Traffic Rider oyunu ile yine karşımıza çıktı. Bu oyunda tıpkı Traffic Racer oyununda olduğu gibi ilerliyorsunuz ancak bu sefer bir motor sahibisiniz. Bu motor ile işlek caddede ilerlerken karşınıza çıkan araçlara çarpmamaya ve yakın sollayarak ekstra puan almayı hedefleyin. Motorunuz ile tek kaldırarak daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Smash the Office


Ofisinizde sürekli oturmak size sıkıcı gelebilir. Biraz aksiyon yaşamak istiyor ancak işten atılma korkusu hissediyor olabilirsiniz. Sakin olun boşverin gerçek hayatta böyle bir çılgınlık hoş olmaz. Gelin biz sizinle Smash the Office oyununda biraz ofis dağıtalım. Oyunda bir karaktere sahipsiniz ve bu karakter ile ofiste ki her şeyi kırıp dökebiliyorsunuz.

Turbo Dismount


Evet geldik şimdi de Turbo Dismount oyununa. Benim oldukça garip bulduğum bu oyunda oldukça eğlenebilirsiniz. Bu oyunda amacınız oyunda ki küçük araca değişik kazalar yaratmak. Oyun içerisinde kendi engel bariyerlerinizi oluşturuyor ve oyunda ki aracınızın alabileceği hasarları bekliyorsunuz. Eğlenmek için birebir olan bu oyun ücretsiz olarak sunulmakta.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon