Header Description

LightBlog

Breaking

18 Ocak 2016 Pazartesi

Instagram Facebook Bağlantısı Nasıl Kesilir ?

facebooktan instagram nasıl silinir sorusu bir kullanıcımız tarafından soruldu ve bizde bu sayfamızda instagramdan facebook silme, instagram facebook bağlantısı kaldırma konularını işleyeceğiz.

Instagram üzerinden kendi sayfanızı açabilir veya kendi kişisel profilinizi açabilirsiniz. Instagram kaydol işlemini yaparken Facebook ile giriş yapabilir veya üye olduktan sonra Instagram uygulaması ile Facebook hesabınızı bağlayabilirsiniz. Facebook hesabınıza Instagram profilinizi tanımladıktan sonra Facebook profilinizde Instagram'da paylaştığınız fotoğraflar durum şeklinde görünecektir.

Instagram profilinizde paylaştığınız fotoğraflarınız eğer Facebook hesabınız ile Instagram hesabınızı bağlamış iseniz fotoğraflarınız Facebook profilinizde de görüntülecektir. Profilinizi gizli yaptığınızda Facebook hesabınızda fotoğraflarınız başkaları tarafından görünebilir.

Facebook Profilinden Instagram Fotoğraf paylaşımı Nasıl Kapatılır ?


instagram facebook bağlantısı kaldırma işlemini yapabilmek için ilk olarak Instagram uygulamasını açınız. Instagram uygulamasını açtıktan sonra kendi profilinize giriş yapınız. Profiliniz de iken sağ üstte yer alan 3 noktalı menüye dokununuz.

Ayarlar kısmına eriştiğinizde Ayarlar bölümünde Bağlantılı Hesaplar kısmına dokununuz. Bu kısımda Instagram hesabınızı bağladığınız Sosyal Medyaların bağlantılarını görebilirsiniz. Facebook, Twitter, Swarm, Tumblr, Flickr gibi bağlantıları bu kısımdan kaldırabilirsiniz.

Bağlantılı hesaplar kısmında yer alan Facebook yazısına dokununuz. Ardından Facebook seçenekleri açılacak ve en altta ki Bağlantıyı Kaldır butonuna dokunmanız yeterli olacaktır. instagram facebook bağlantısı kaldırma işlemi işte bu kadar basit.

instagram facebook bağlantısı kaldırma instagram-facebook-kaldirma