2 Ocak 2016 Cumartesi

Instagram'da En çok Takip Edilen Hesaplar

instagram en çok takip edilen hesaplar

instagram en çok takipçisi olan kişiler listesi 2016 yılı içinde takip edilen bir liste olacaktır. instagramda en çok takip edilen kişiler arasında yabancı ve Türk hesapları görebilirsiniz. Instagram üzerinden fotoğraf paylaşımı yapılabiliyor ve çoğu kullanıcı beğendiği profil sayfasını takip ederek daha sonra bu kişinin paylaşımlarını Instagram uygulamasının ana sayfa akışında rahatça görebiliyor.

Instagram en çok takip edilen hesaplar arasında ki çoğu kişi Ünlü şarkıcı veya aktör. En popüler hesaplar arasında diğer instagram kullanıcılarının takip ettiği kişileri bulabilir ve ortak hobisi olan kişilere ulaşabilirsiniz. Bu ünlü kişilerin alışkanlıklarından, konserlerinden veya gittiği mekanlardan paylaştığı fotoğraflar vasıtası ile haberdar olabilirsiniz. Eğer o ünlüye hayranlığınız var ise " gönderi bildirimlerini aç " seçeneğini açtığınızda en çok takip edilen hesap bir fotoğraf paylaştığında size bildirim olarak gelecektir.

instagram en çok takip edilen hesaplar arasında tabi ki uygulamanın kendisi yer almakta : ) Instagram'da en çok takip edilen hesap instagram uygulaması oldu. Dilerseniz aşağıda en çok takip edilen hesapların listesini size iletelim. Sizinde eklemek istedikleriniz var ise yorum kısmından iletebilirsiniz.

instagram en çok takip edilen hesaplar


1- instagram

Takipçi sayısı: 127 Milyon takipçi

2- Taylor Swift

1989 doğumlu olan Taylor Swift giyimi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yaptığı şarkılar ile adından oldukça söz ettiren Taylor Swift 61 milyon takipçiye sahip.

Takipçi sayısı: 61.2 milyon

3- Selena Gomez

Takipçi sayısı: 59 Milyon

4- Kim Kardashian

Güzelliği ile dikkat çeken Kim Kardashian listede kendisine 3.sırada yer buldu.

Takipçi sayısı: 56.3 milyon

5- Beyonce

Ünlü şarkıcı instagram uygulamasında en çok takipçisi olan kişiler arasında 3.sırada yer almakta. Beyonce'nin instagram hesabında paylaştığı fotoğraflara ortalama 1-2 milyon arasında beğeni gelmektedir.

Takipçi sayısı: 55 Milyon takipçi

6- Ariana Grande

Takipçi sayısı: 55 milyon

7 - Justin Bieber

Dünyada bir çok genç hayranı olan Justin Bieber listemizde 7.sırada. Türkiye'de de oldukça takipçisi olan bu hesapta Justinin kendi çekim fotoğraf ve videolarına ulaşabilirsiniz.

instagram en çok takip edilen Türk hesaplar


1- Demet Akalın

Hareketli şarkıları ile Yaz aylarının vazgeçilmez hit parçalarını sunan Demet Akalın, Türk hesaplar listesinde ilk sırada kendine yer buldu.

Takipçi sayısı: 3.8 Milyon

2- Murat Boz

Çıkardığı şarkılar ve yakışıklılığı ile Genç kızların severek takip ettiği Murat Boz listemizde 2.sırada. Şu sıralar O Ses Türkiye'de Jüri üyeliği yapan Murat Boz'un 3.2 Milyon takipçisi bulunmakta.

Takipçi sayısı: 3.2 Milyon

3- Gülben Ergen

Takipçi sayısı: 2.5 Milyon

4- Burcu esmersoy

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Başarılı Spiker- sunucu listemizde 4.sırada kendisine yer buldu.

Dilerseniz birde 3 büyüklerin instagram takipçi oranlarına göz atalım. En çok takipçisi olan takım hangisi sorusuna cevap bulacaksınız.

+ Galatasaray 2.3 Milyon

+ Fenerbahçe 1.6 milyon

+ Beşiktaş 577 bin

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon