7 Ocak 2016 Perşembe

Instagram Arama Geçmişi Silme

instagram arama geçmişi silme 2016 yılında da oldukça başvuracağımız bir konu. Instagram uygulaması fotoğraf paylaşmayı ve başka kişilerin paylaştığı fotoğrafları beğenmeyi seven kullanıcıların bir araya geldiği bir sosyal ortam. Buraya üye olarak kendi çektiğiniz doğa, mekan gibi fotoğraflarınızı paylaşabilir ve kendinize ait profiliniz ile kendi selfienizi çekebilirsiniz.

Instagram uygulamasında bir arkadaşımızın profilini görmek istediğimizde arama kısmından adını yazarak profiline ulaşmaya çalışırız. Ancak arama yaptıktan sonra başka bir kişiyi daha arayacağınız da son aradığınız kişilerin search kısmında göründüğünü görürsünüz. Eğer sevgiliniz var ise, sevgilinizin ver şu telefonuna instagramına bakacam demesi ile kısa bir şok geçirebilirsiniz. Eğer instagram arama geçmişi silme işlemini yapmamışsanız vay halinize. Sevgiliniz son olarak hangi profilleri incelediğinizi görebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: instagram uygulama kaldırma

instagram arama geçmişi nerede diyen kullanıcılar için bu işlemin nasıl yapılacağını göstereceğiz.

instagram arama geçmişi silme işlemi nasıl yapılır ?


instagram uygulamasında arama kısmında arama yaptığınızda başlıca kısmında en son yaptığınız aramalar açık bir şekilde görünmekte.
instagram arama geçmişi silme

instagram arama geçmişi nasıl silinir sorusuna çözüm olacak bir yol bulunmakta. Instagram profilinize giriş yapın ve sağ üstte yer alan 3 noktalı menü tuşuna dokununuz.

instagram arama geçmişi silme

Instagram menüsüne girdikten sonra açılan menüden alt kısımlarda yer alan " Arama geçmişi sil " seçeneğini göreceksiniz. Buna dokunduktan sonra emin misiniz sorusu gelecektir ve eminim butonuna dokunarak geçmişi silme işlemini yapabilirsiniz.

instagram arama geçmişi silme

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon