1 Ocak 2016 Cuma

Büyük Ekranlı Android Cep Telefonları

Android cep telefonları sürekli gelişim göstermekte ve küçük - büyük ekranlı telefonlar karşımıza çıkmakta. Bazı Akıllı telefon kullanıcıları küçük telefonları tercih ederken, bazı Akıllı telefon kullanıcıları da büyük ekranlı cep telefonlarını tercih etmekte. Özellikle videoları takip eden, oyun oynamayı seven kullanıcılar büyük inç ekranlı Android telefonlarına daha çok ilgi göstermekte.

Ekranı büyük olan akıllı telefonlar listesinde 2016 yılına ait cep telefonlarını da görebilirsiniz. Büyük inçli Akıllı telefonlar ile oyunları daha rahat oynayabilir ve Youtube tarzı video sitelerinde ki videoları daha net izleyebilirsiniz. Dilerseniz hemen listeye geçelim.

NOT: Aşağıda ki listede sadece ülkemizde satışa sunulan modeller listelenmiştir.

Büyük Ekranlı TelefonlarBüyük ekranlı telefonlar


Sony Xperia Z Ultra


Ekran boyutu: 6,4"

Sony Xperia modelleri arasında ekran boyutu en yüksek olan bu cep telefonu listemizde ilk sırada kendisine yer buldu. 1920 x 1080 ekran çözünürlüğü sunan bu cep telefonu modelinin ekran boyutu 6.4 inç.

Samsung Galaxy MEGA


Ekran boyutu: 6.3"

Samsung'un Amiral gemilerinden olan Galaxy modelleri bir çok yeni model ile arttırıldı. Bu Galaxy modellerinde ekran boyutu oldukça yüksek olan Samsung Galaxy Mega modeli de yer almakta. 1280x720 Ekran çözünürlüğü sunulan bu model 6.3 inç ekran boyutuna sahip.

Samsung Galaxy A9


Ekran boyutu: 6"

Samsung GALAXY Amiral modellerine 2016 yılında da devam edecek gibi. A3, A5, A7 derken A modellerinin son serisi olan A9 modelini de gün yüzüne çıkardı. A3 modeli ile başlayıp A9 a kadar uzanan bu seride rakama göre ekran büyümesi de var. 4000 mAH Batarya ile kullanıcılara sunulacak olan bu modelde 6 inç ekran boyutu yer almakta.

LG G Flex


Ekran boyutu: 6"

Gorilla Glass 2 sağlam ekran teknolojisi ile sunulan bu LG Modelinde 720x1280 modelinde 6 inç ekran sunulmakta.

Lenovo Z2 PRO


Ekran boyutu: 6"

Akıllı telefon dünyasına giriş yapan Lenovo, ekran boyutu ile dikkat çeken Lenovo Z2 Pro modelini kullanıcılarına sundu. Bu modelde 4000 mAH Batarya ve 3 GB Ram yer almakta. Lenovo Z2 Pro adlı Akıllı telefon modelinin ekran boyutu ise 6 inç.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon