28 Aralık 2015 Pazartesi

Whatsapp profilime kim bakmış

WhatsApp bir çok Android kullanıcı tarafından tercih edilmekte ve bir çok kullanıcı artık Wifi üzerinden birbirlerine kolayca ve tek dokunuş ile mesaj,resim,video gönderimi yapabiliyorlar. WhatsApp üzerinden gönderilen bu mesajlarda karşı tarafta ekli değil isek numaramız çıkacaktır.

Karşı tarafın numarasını WhatsApp Kişiler kısmından eklerseniz eğer karşı tarafta ki kişi WhatsApp kullanıyor ise sizin numaranız ve profil resmini çıkacaktır. WhatsApp profilime kim bakmış diyen kullanıcıların numarası eklendiğinde WhatsApp profil resmide karşı tarafa görünmektedir. WhatsApp profil resmime kim bakmış diye merak eden kullanıcılar için bu sayfamızda bir kaç bilgi vereceğiz.

Whatsapp profilime kim bakmış Nasıl görebilirim ?


Bildiğiniz gibi WhatsApp uygulamasını son aylarda oldukça güncelleme geldi. Bu güncellemeler ile bir çok yeni özellik WhatsApp kullanıcılarına sunuldu. Kısa bir süre sonra da WhatsApp üzerinden görüntülü arama yapabileceksiniz. Şimdilik bu güncellemeyi beklemelisiniz. Bu yeni gelen güncellemeler ile bir çok yeni özellik bizlerle olacak ve kim bilir belkide Whatsapp profilime kim bakmış özelliği yeni güncellemeler ile belki gelebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Whatsapp grup isimleri

Whatsapp profil fotoğrafıma kim bakmış diye bu özelliği arayan kullanıcılar boşuna çabalamasın. Böyle bir özellik henüz yok. Karşınızda ki kişi sizin telefon numaranızı ekleyebilir ve sizin WhatsApp profil resminize bakabilir ancak bu size bildirim olarak gelmez. Kişilerin Çevrimiçi olma, en son görülme gibi bilgilerini ileten 3.parti ekstra Android yazılımları yer almakta ancak Whatsapp profilime kim bakmış sorunuza cevap verebilecek bir uygulama henüz internet ortamında bulunmamakta. Ayrıca böyle bir özelliği sunduğunu iddia eden yabancı veya Türkçe Android uygulamalarını cihazınıza yüklemeyiniz. Bu tarz uygulamalar telefonunuza virüs veya zararlı yazılımın girmesine neden olabilir, dikkat edin.

Whatsapp profilime kim bakmış

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon