18 Aralık 2015 Cuma

Uyudun mu? Android Mesajlaşma Uygulaması

Android cep telefonu için değişik tarzda mesajlaşma uygulaması arayanlar için Uyudun mu ? adlı Android uygulamasını tavsiye edebilirim. Dolmuş Driver, Damsız girilmez oyunlarının yapımcısı olan Gripati tarafından tasarlanan bu uygulama değişik bir konsepte sahip.

Gece uykusu tutmayanlar konuşmak için arkadaşlarını arayabilir veya mesaj atabilir ama o da ne ? tüm arkadaşları uyumuş. Uyudun mu ? Uygulaması da bunu düşünerek geceleri uyuyamayanlar için bu uygulama tasarlamış. Gün boyu çok kahve içtiniz ve gece uyku mu tutmadı mı? O zaman bu uygulamayı kullanan diğer kişiler emoji ve caps kullanarak gırgır şamata yap ve uykusuzluğunu en eğlenceli şekilde geçiştir.

Uyudun mu ? uygulaması nasıl kullanılır


Bu tarz sorular çok gelecektir. Çünkü ilk yüklemede uygulamayı anlamayabilirsiniz. Uygulamada uykusuz kalan kişileri bulun ve Uyudun mu ? Emojisi göndererek sohbete başlayın. Mesajı attığınız kişi yoo emojisi gönderirse mesajlaşabilirsiniz. Ama text mesaj yazma yok sadece emoji ve caps kullanabiliyorsunuz. Bu şekilde nasıl mesajlaşılabilir o da ayrı bir konu : )

Uygulamayı buradan indirip cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Uyudun mu Uyudun mu

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon