11 Aralık 2015 Cuma

Turkcell Akıllı Depo Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Turkcell, Türkiye üzerinde en çok tercih edilen operatörler arasında. Son yıllarda diğer operatörler gibi cihaz kampanyaları sunmaya başladılar. Ayrıca Turkcell T40,T50 gibi kendi markalarının adı ile Akıllı telefonlar sunmaya başladılar. Turkcell bu cihazlardan sonra Akıllı cihazlar için bir uygulama yayınladı. Bu uygulamanın adı Turkcell Akıllı Depo. Adından dolayı ne anlama geldiğini az çok tahmin edebilirsiniz ama biz yine de sizlere tanıtmak istedik.

Turkcell Akıllı Depo


Play Store araçlar kategorisinde kullanıcılara sunulan bu uygulama Android telefonlarında hafıza sorunu yaşayanlar için iyi bir araç olacaktır. Bazen düğünlerde, gezilerde fotoğraf çekmeyi çok seven tanıdıklarımız arkadaşlarımız vardır. Fotoğraf çekerken aniden hafıza dolu mesajı gelebilir ve bunun içinde aralardan beğenmediği fotoğrafları silmek zorunda kalabiliyor. Turkcell Akıllı depo uygulamasında daha önce çektiğiniz fotoğrafları ve videoları ek hafıza yaratarak depolayabilirsiniz. Bu sayede yeni fotoğraflarınız için bol bol yer ayırmış olursunuz.

turkcell-akilli-depo-nedir

Hiç bir kareyi kaçırmadan yeni fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızı yedekleyebildiğiniz bu uygulama Türkcell hat sahibi kullanıcılara 1 GB ücretsiz alan imkanı sunmakta. Ayrıca Akıllı depo işlemi ile yedeklediğiniz fotoğraf ve videolarınıza tablet ve bilgisayarlarınızdan da kolayca erişme imkanınız bulunmakta. Telefondan bilgisayara fotoğraf atmak için kablo veya Bluetooth ile uğraşmadan Akıllı depo vasıtası ile bu işlemi kolayca halledebilirsiniz.

Depoladığınız fotoğraflarınızı sosyal medyada veya arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. "Artık teknoloji gelişti ekstra SD kartlar mevcut hafızalar arttı " diye bir sitemde bulunabilirsiniz. Evet haklısınız ancak telefon hafızalarında 100'lerce müzik barındıran kullanıcılar var. Mesela ben hafıza kartıma sürekli yeni müzikler atmaktayım ve çoğu zaman hafıza yetersiz uyarısı alınca eski dosyaları silmek zorunda kalıyorum. Bunun için en azından fotoğrafları başka yerde depolamak, yetersiz bellek uyarısı alanlar için iyi bir yol olacaktır diye düşünüyorum.

Turkcell akıllı depo

 

Uygulamayı buradan Akıllı telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. DEPO yazıp 2222'ye ücretsiz SMS gönderdiğinizde; akıllı telefonunuzla uyumlu uygulama indirme linki otomatik olarak iletilecektir.

Turkcell Akıllı Depo Fiyatları


Hoş Geldin Paketi (1 GB saklama alanı) Turkcell’lilere ücretsiz
Mini Paket (50 GB saklama alanı) 3,90 TL/ay
Standart Paket (500 GB saklama alanı) 9,90 TL/ay
Mega Paket (2,5TB saklama alanı) 19,90 TL/ay

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:

  1. Kulanci adi istiyor ve sifre istiyor giriyorum olmuyor niye acaba

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon