11 Aralık 2015 Cuma

Swarm Coin Nedir, Ne işe yarar ? ( Yeni Özellik Eklendi )

swarm coin

Swarm üzerinden yer bildirimi yaparak arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve diğer arkadaşlarınızın mekan check-inlerini kolayca görebilirsiniz. Swarm uygulamasını ilk kullanan kişiler bazı konulara yabancı kalabilir. Bunlardan biride swarm üzerinde bulunan Coin'dir. Swarm'a gelen yeni güncelleme ile artık coinleriniz ile çıkartmaları yükseltebileceksiniz.

Swarm Coin Nedir


Swarm üzerinde yaptığınız yer bildirimine göre sıralama kazanıyorsunuz. Swarm üzerinde check-in yaparak sıralamada puan kazanabilirsiniz. Liderlik tablosunda üst sıralama çıkmak için daha çok check-in yapıp swarm üzerinde sanal puan para kazanmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Swarm şifremi unuttum

Swarm üzerinde coin kazanma işlemi yaparak farklı yerlerde ve fazla coin veren mekanlarda bulunarak haftalık liderlik tablosunda dereceye girmeye çalışabilirsiniz. Daha önce bir çok kişi tarafından ziyaret edilen mekanlarda check-in yaparsanız daha çok coin kazanabiliyorsunuz. Mayorluğu elinizde bulundurmanız size artı bir özellik katacaktır. Coin Liderlik tablosu ile kullanıcılar arkadaşları arasında adeta kıyasıya yarışmaya çalışıyor. Coin kazanma işlemini duyunca sakın normal bir para sanmayın, bu coin kazanma işlemi Swarm uygulamasında ki sanal paradır. Bu sanal paraları oturduğunuz yerden kazanmıyorsunuz bu puanları ve paraları kazanmak için yapmanız gereken işlemler var.

Swarm coin kazanmak için en çok coin kazandıran mekanları ziyaret etmeniz gerekmekte. Şehrinizde ki çok kişiler tarafından ziyaret edilen mekanlarda check-in yaparsanız daha çok puan ve para sahibi olabilirsiniz. Haftalık liderlik tablosu her pazar günü gece yarısı sıfırlanmakta. Hafta boyunca yaptığın check-in coinleri ile ilk 5'e girebilirsen Swarm tarafından ilginç hediyeler ile ödüllendirileceksin. Bakalım swarm sanal paralarınızı ne kadar katlayabileceksiniz. Ayrıca yeni gelen güncelleme ile coinlerinizi çıkartmalar içinde kullanabilirsiniz.

Swarm Coin Ne işe yarıyor ? ( Çıkartmalar nasıl alınır )


Peki dostum anladık sıralamada üste çıkmaya sağlıyor başka özelliği yok mu bunun diyebilirsiniz. Swarm uygulamasına 9 Aralık 2015 tarihinde gelen yeni güncelleme ile artık sıralamadan başka işlemler içinde yarıyor. Swarm coinleri sayesinde artık çıkartmaları yükseltebileceksiniz. Bu keyifli çıkartmaları coin kazanarak alabilirsiniz ancak bu çıkartmalar sadece 1 hafta süresince sizin olacaktır.

Swarm çıkartmaları arkadaşlarına mesaj yoluyla iletmek isteyenler için coin ile swarm çıkartmaları alma işlemi oldukça iyi bir yöntem olacaktır. Swarm coinleri önceden önemsemeyen bu yeni özellik ile önemsemeye başlar gibi duruyor.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon