27 Aralık 2015 Pazar

Kamerası iyi olan Akıllı telefonlar 2016

Kamerası en iyi Akıllı telefonlar listesini arayan kullanıcılar kamerası en iyi olan ucuz Android telefonlar oldukça ilgi görmekte. Android kullanıcıları eski telefonunu yenilemek veya yeni bir cihaz sahip olmak için yeni model arayışlarına girişirler. Bir çok markanın farklı yapılarda ki modelleri ile cep telefonları bulunmakta. Kimi kullanıcılar işlemciye, kimileri cihazın Ram boyutuna, kimi fotoğraf hobisi olan kişiler ise telefonunun kaliteli fotoğraf çekmesine bakar.

Kaliteli fotoğraf çeken , en iyi fotoğraf çeken Akıllı telefonlar ile eğer fotoğraf çekme merakınız var ise oldukça hoşunuza gidecektir. Özellikle instagram uygulaması üzerinden fotoğraf paylaşmayı seviyorsanız Kamerası iyi olan Akıllı telefonlar tercih etmeniz oldukça işinize yarayacaktır. Hangi akıllı telefonun kamerası daha iyi gibi tarzı sorularınıza aşağıdan yanıt bulabileceksiniz. kamerası iyi olan ucuz telefonları tercih etmek isteyen kullanıcılar fiyat /performans bazlı Akıllı telefonları tercih etmeli.

Kamerası iyi olan Akıllı telefonlar

Kamerası iyi olan telefonlar


Sony Xperia Z5

23 Megapiksel kameraya sahip.
Xperia Z5 kamerası Hibrit Otomatik Netleme özelliği sayesinde 0,03 saniyelik otomatik netleme sunar. Sony'nin Net görüntü yakınlaştırma özelliği sayesinde herhangi bir kalite düşüklüğü olmadan 5x'e kadar yakınlaştırma yapabilirsiniz.

Microsoft Lumia 950 XL

20 Megapiksel kameraya sahip.
optik görüntü sabitleme - f1.9 diyafram

Samsung Galaxy S6 edge+

Samsung Galaxy S6 edge Plus modeli OIS aracılıklı f/1.9 16 Megapiksel kamera barındırmakta.

iPhone 6s Plus

12 Megapiksel kameraya sahip. yeni bir görüntü sinyali işlemcisi, gelişmiş piksel teknolojisi, Focus Pixels, iyileştirilmiş yerel ton eşleme ve optik görüntü stabilizasyonu gibi bir çok özelliği bünyesinde barındırmakta.

iSight Camera sayesinde piksel sayısı daha da çok arttırılmış ve daha canlı fotoğrafların çekilmesine olanak sağlanmış. Live Photos özelliği sayesinde fotoğraflarınızı daha sonra hareketli bir şekilde görebilirsiniz. HDR Modu ve Panorama modu ile değişik tarzda fotoğraflara imza atabilirsiniz.

HTC One M9+ Supreme Camera

21 Megapiksel kameraya sahip. Bu cep telefonu modelinde optik otofokus, optik görüntü sabitleyici ve Çift flaş yer almakta. Bu sayfamızda tanıttığımız Kamerası iyi olan Akıllı telefonlar listesinde en yüksek Megapiksel yoğunluğuna sahip olan telefon HTC One M9+ Supreme Camera modelidir. Zaten isminde yer alan Camera kelimesi de bu telefonu Fotoğraf kısmında özel bir yere konumlandırmakta.

Huawei Honor 7

Huawei'nin bu modelinde f/2.0 diyaframa sahip 20 Megapiksel Sony kamera kullanılmakta.

LG G4

16 Megapiksel kameraya sahip.
Çift LED desteği, RAW fotoğraf çekebilme gibi özellikleri bulunmakta.

Asus ZenFone Selfie

13 Megapiksel kameraya sahip.
Çift LED Flaş yer alan bu modelde Ultra Oto Hızlı odak yer almakta. Düşük ışık modunda bile başarılı fotoğraflar çeken Zenfone Selfie modeli HDR modunu da bünyesinde barındırmakta. Ayrıca ön kamera ile kendi selfie görüntünüzü Panorama olarak çekebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon