26 Aralık 2015 Cumartesi

instagram uygulama kaldırma

instagram uygulama kaldırma için bu sayfamızı hazırladık. Instagram ilk çıktığı zamanlarda kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlandı. Ardından Facebook sitesinin Instagram'ı satın alması ile birlikte daha da çok kullanıcıya ulaşan Instagram, beraberinde bir çok yeni özelliğe sahip oldu. Bu özellikler hem yeni özellik hemde var olan özelliği iyileştirilmesi şeklinde idi.

Instagram üzerinden arkadaşlarınızı ekleyebilir, fotoğraf çekimlerinizi paylaşabilir ve diğer arkadaşlarınızın bu fotoğraflarınızı beğenmelerini sağlayabilirsiniz. Fotoğraf beğenmek için ekrana 2 kere dokunulan bu sosyal uygulamada, kullanıcılar daha çok takipçi arttırabilmek için farklı yollar başvurmaktalar. Özellikle takipçi arttırma siteleri ve buna benzer site ve uygulamalar ile hesaplarını riske atmaktalar.

Daha öncede instagram kendi kendine takip ediyor sayfamızda da belirttiğimiz gibi, eğer bilmediğiniz sitelere instagram hesabınız ile giriş yaparsanız hesabınız hep risk altında olacaktır. Takipçi arttırma uygulamaları ve buna benzer uygulamaları kullanmaya karar verdiğinizde bu uygulamalar sizin izinli uygulamalar kısmınıza yerleşecektir. instagram uygulama kaldırma kısmında izinli uygulamalar kısmı yer almakta. Instagram izinli uygulamaları kaldırma kısmında yer alan yönet kısmında güvenmediğiniz uygulamaları kaldırabilirsiniz.

instagram uygulama kaldırma için ayarlar kısmında bir kaç ayarlar yapmanız gerekmekte. İzinli uygulamalar kısmında sizin daha önce erişimini izin verdiğiniz uygulamalar yer almakta. Bu uygulamalar sizin hesabınıza sizden erişim izni aldığı için tehlike yaratabilir. Bu yüzden bunları kaldırmalı ve hesabınızın güvenliğini sağlamalısınız.

instagram uygulama kaldırma Nasıl yapılır ?


Öncelikle buraya tıklayarak instagram izinli uygulamalar kısmına erişmeniz lazım. İnstagram uygulama yönet kısmında instagram uygulama izinleri karşınıza çıkacaktır. Burada yapmanız gereken zararlı uygulamaları kaldırmak.

instagram uygulama kaldırma

instagram izinli uygulamalar ekranına giriş yaptığınızda yukarıda ki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda " ERİŞİMİ İPTAL ET " butonuna tıklamanız gerekmekte. Bu ekrana mobilden ulaşamazsınız. Eğer herhangi bir uygulamaya izin vermemişseniz " Instagram hesabına hiçbir uygulamanın erişmesine izin vermedin. " şeklinde bir yazı olacaktır. Uygulamaları kaldırdıktan sonra son olarak da instagram şifrenizi değiştirmenizi öneririz. İnstagram uygulamaları kaldırdıktan sonra şifrenizi daha sağlam bir şekilde yapmak sizin için faydalı bir adım olacaktır. Aşağıda ki öneriyi de yapmayı unutmayınız.

GOOGLE CHROME: Adres çubuğuna chrome://extensions/ yazın ve yüklü eklentilerden güvenmediklerinizi tek tıkla kaldırın.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon