18 Aralık 2015 Cuma

Facebook Profil Resmine Beşiktaş Logosu eklemek

Facebook kullanıcıları facebook tarafından sunulan Maç yüzünü göster özelliğini kullanmaya başladılar. İlk olarak Türkiye'den Fenerbahçe'yi profil resmine koyan Facebook, ikinci olarak da Beşiktaş takımını koydu. Facebook profil resmine Beşiktaş yazısı ile logosunu ekleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Facebook Profil Resmine Beşiktaş Logosu Nasıl eklenir ?


Buraya tıklayarak Facebook gameface sayfasına geçiniz. Sağ üst kısımdan Süper lig seçeneğini seçtikten sonra Süper Lig seçeneğini seçmeniz gerekmekte. Burada Beşiktaş'ı seçerseniz profil resminizin altına Beşiktaş yazısı ile Beşiktaş logosu gelecek. Alt kısımda ki - + butonu ile fotoğrafı yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. Alt kısımda yer alan Resmi değiştir seçeneği ile diğer yüklemiş olduğunuz resimleri profilinize Beşiktaş logosu ile profil yapabilirsiniz.

Resminizde ki Beşiktaş yazısı ve logosunun ne kadar duracağını belirleyebilirsiniz. Şu süre sonunda eski profil resmine dön: kısmında ki 1 saat, 1 gün, 1 hafta seçeneğini seçerseniz o süreler dolunca Beşiktaş yazısı ve logosu kalkacaktır. Asla seçeneğini seçerseniz profil resminiz hep takım logonuz ile kalacaktır.

facebook-profil-resmine-bjk-logo

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

9 yorum:


EmoticonEmoticon