9 Aralık 2015 Çarşamba

En Çok İndirilen Ücretsiz iPhone Uygulamaları ( 2015 )

en iyi iphone uygulamaları

Daha önce Android için sunulan Enler, iOS içinde sunuldu. iOS uygulamaları arasında en çok indirilen uygulamalar liste halinde yayınlandı. 2016 yılına girmemize az kalırken 2015 yılının en iyi iPhone uygulamaları gün yüzüne çıktı. Apple, Mobil işletim sistemi olan iOS oyun ve uygulamalarının listelerini ayrı ayrı olarak sundu. en çok indirilen iphone uygulamaları listesinde sizin de telefonunuzda yüklü olan uygulamalar var mı ? Düşüncelerinizi yorum kısmından iletirseniz seviniriz : )

En Çok indirilen iPhone Uygulamaları


1) Trivia Crack
Arkadaşlarına meydan okuyarak kartları topla ve bilgini konuştur. Listede kendine ilk sırada yer bulan Trivia Crack oyununda zekanı ve stratejini birleştir.

2) Messenger
En çok indirilen iphone uygulamaları arasında 2. sırada yer alan uygulama gün içerisinde oldukça tercih edilen sosyal ağlardan biri olan Facebook sitesinin uygulaması oldu. Messenger uygulaması çıkardığı Mesajlaşma uygulaması ile hem Android hemde iOS Tarafında oldukça tercih edilmeye başlandı. Sadece mesajlaşmanın bulunduğu bu uygulamada, uygulamaya has ekstra uygulamalarda yer almakta.

3) Dubsmash
2015'in başlarında dublaj çılgınlığı başladı ve kullanıcılar komik videolara kendi görüntüleri ile video çekmeye başladı. Bu sesler ile kendi videonuzu birleştirerek güzel videolar ortaya çıkaran bu dublaj çılgınlığı gün geçtikçe arttı.

4) Instagram
Facebook'un satın alması ile kullanıcı sayısı artan Instagram, fotoğraf seven ve paylaşmayı seven kullanıcıların bir araya geldiği bir platform. Kaliteli fotoğraf çekimi sunulan bu sosyal ağda arkadaşlarınız ile de mesajlaşabilirsiniz.

5) Snapchat
En son gelen filtreleri ile selfielere hareketlilik katan Snapchat, kullanıcıların kendi aralarında kısa süreli paylaşımlar yapmasına olanak sağlıyor.
6) YouTube
7) Facebook
8) Uber
9) Crossy Road - Endless Arcade Hopper
İlginç grafikleri ile 8 bit görüntülü oyunları sevenlerin tercih ettiği bir kategoride olan bu oyunda yolda karşıdan karşıya geçmeye çalışıyorsunuz.
10) Google Maps

2015'in En Çok İndirilen Ücretli iPhone Uygulamaları


1) Heads Up! [2.69 TL]
2) Minecraft: Pocket Edition [18.99TL]
3) Trivia Crack (Ad Free) [7.99TL]
4) Five Nights at Freddy's 2 [7.99TL]
5) Facetune [10.49TL]
6) Geometry Dash [5.29TL]
7) Five Nights at Freddy's [7.99TL]
8) Afterlight [2.69TL]
9) Plague Inc. [2.69TL]
10) Goat Simulator [12.99TL]

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon