3 Aralık 2015 Perşembe

BlueStacks 2 Yeni Özellikleri ile Yayınlandı !

Android oyunları emin adımlar ile gelişmeye devam ederken Android telefonu olmayanlar bu keyiften mahrum kalıyor. Ancak Android oyunlarını Bilgisayarda çalıştırabilen uygulamalar ile tek tıkla Android oyunlarını Bilgisayar üzerinden kolayca çalıştırabiliyorsunuz.

Bluestacks 2.versiyonu yayınlandı ve yeni görünümü ile bilgisayardan Android oyunları oynamak isteyenlerin favorisi haline geldi. Android emülatörleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alan Bluestacks 2, yeni özellikleri ile 2015 yılının son aylarında kullanıcılara sunuldu.

bluestacks 2

 

100 Milyondan fazla indirilen Bluestacks uygulaması, 2.versiyonunda bu rakamlara ulaşmayı hedefleyecek gibi. Yeni sürümde bizi bir çok yenilik bekliyor, dilerseniz hemen o yeniliklere göz atalım.

BlueStacks 2  • Sadeleştirilmiş bir arayüz ile artık göze hoş gelen bir arayüz tasarlanmış. ( Bence bu gelmesi gereken bir özellikti. İlk sürümde klasik bir program gibiydi ancak 2.versiyonda güzelleştirilmiş )

  • İlk versiyonda sadece bir oyun ve uygulama çalıştırabiliyorken, uygulama içerisinde artık birden fazla oyun ve uygulama çalıştırabiliyorsunuz. Bu çoklu işlem yapanlar için iyi olacaktır.

  • Bluestacks içerisinde oyun ve uygulama kullanırken o kısımın ekran görüntüsünü alabileceksiniz.

  • Kopyala- yapıştır yapmak için kullanışlı bir araç


BlueStacks Ekran görüntüsü nasıl alınır ?


Bluestacks 2 ekran resmi çekmek isteyenler için yeni sürümde bu özellikte entegre edilmiş. Uygulamayı açtıktan sonra soldan 3.sırada yer alan " Take Screenshot " butonuna tıklamanız gerekmekte. Burada açılan pencereden dilediğinizi seçerek bu ekran görüntüsünün nereye kayıt edileceğini seçebilirsiniz.

bluestacks-2-ekran-goruntusu-alma

bluestacks-2-ekran-resmi-cekme

Bluestacks 2 indir sayfamızda bu uygulamayı bu adresten indirip, Windows Bilgisayarınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon