Header Description

LightBlog

Breaking

6 Aralık 2015 Pazar

Bip Hesap silme - Bip hesabı nasıl silinir ?

Bip hesabı nasıl silinir diyen Android kullanıcıları için bip hesap silme işlemini anlatacağız. Bip, Turkcell'e ait bir mesajlaşma uygulaması ve 2015 yılında Android kullanıcılarına sunuldu. Sunduğu ekstra özellikler ile gün geçtikçe daha çok indirilen Bip uygulaması, yerli yapımları desteklemek isteyenler için güzel bir uygulama.

Bip indir uygulaması ile arkadaşlarınızla hattınız üzerinden mesajlaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız uygulama içerisinde sohbetler kısmında aktif olarak size görünecek ve Bip kullananlara direk mesaj atabilirsiniz. Bip kullanmayanlara ise mesajnız sms olarak gidecektir. Bip kullanmayan Android kullanıcılarına da davet atarak kullanmalarını sağlayabileceksiniz.

Bip son yaptığı kampanya ile Bip indiren Turkcell kullanıcılarına 3 AYLIK 1 GB paketi vermeye başladı. Üye olduktan 1 veya 2 gün içerisinde bu paket hesabınıza tanımlanmakta. Bip kullananlar özellikle gelen mesaj sesini çok beğendiğini dile getiriyor. Ayrıca Bip üzerinden arkadaşlarınızın fotoğraflarına caps yapabilir ve oldukça eğlenebilirsiniz. Kaybolan mesaj özelliği ile başkalarının görmesini istemediğiniz mesajları karşı taraf gördükten sonra silebilirsiniz. Bip özel çıkartmaları sayesinde sadece bipe özel olan çıkartmaları sizlere sunmakta. Bip uygulamasını kullanmak istemeyenler var ise bip hesap silme işlemi yapabilirler.

Bip hesabı nasıl silinir sorusunun cevabını aşşağı da sizlere sunmuş olacağız. Ancak silmeden önce bir kaç hatırlatma yapmak isteriz. Hesabınızı sildikten sonra tekrar bip uygulamasını indirerek cep telefonu onaylaması yaparak hesabınızı tekrar açabilirsiniz. Bip üzerinden yapılan mesajlaşma, görüntülü konuşma gibi aktivitelere yenilik geleceğini ve daha da gelişeceğini düşünüyorum. Yerli yapımları desteklemenin her zaman önemli olduğunu söylüyorum.

Bip Hesap silme


Bip hesap silme işlemi için Bip uygulamasını açın ve sol üstte yer alan 3 çizgili menü tuşuna basınız. Bu kısımda uygulama üzerinden erişebileceğiniz kısımlar sol da menü halinde listelenmiş bir şekilde yer almakta. Bu menüden uygulama içerisinde ki bir çok yere anında ulaşabilirsiniz. Bu kısımda altta yer alan AYARLAR yazısına dokunun. Ayarlar kısmından hesabınıza ait ayar yapabileceğiniz kısım karşınıza gelmekte.

Bu kısımda Sohbet ayarları, Arama ayarları, bildirimler, Engellenen kişiler, hesabım, Arkadaşlarını davet et ve hakkında kısmı yer almakta. Burada HESABIM seçeneğine dokunun. Hesabım kısmında en altta yer alan HESABIMI SİL seçeneğine dokunmanız hesabınızın silinmesi için size yardımcı olacaktır.

bip hesap silme bip hesap silme