7 Aralık 2015 Pazartesi

Android için ücretsiz Wallpaper - Duvar Kağıdı Uygulamaları

Android duvar kağıtları indirmek için tek tek Google görsellerde yada ücretsiz wallpaper sunan sitelerde gezmenize gerek yok. Android için Play Store'da kullanıcılara sunulan Wallpaper uygulamaları ile tüm kategorilerden Android duvar kağıtlarına tek dokunuş ile ulaşabiliyor ve yine tek dokunuş ile hem ana ekrana hemde kilit ekranına bu duvar kağıtlarını entregre edebiliyorsunuz.

Son zamanlarda Play Store üzerinden Wallpaper sunan uygulamaların sayısı bir hayli çoğaldı. Bazıları gereksiz ama bazıları var ki gerçekten işini çok iyi yapıyor. İlk incelediğimde ne kadar değişik ve kaliteli wallpaper sunabilirler ki diye düşündüm içimden ama uygulamaları indirdikçe gördüm ki gerçekten de Android duvar kağıtları artık eskisi gibi değil ve artık çok kaliteli bir hal almış.

Android duvar kağıtları

Bir çok Android kullanıcısı sanıyorum ki telefonu ilk aldığı gibi kullanmıyor. Telefonu ilk aldığı gibi aynı duvar kağıdı, tema ve görünüşü ile kullanan kişiler sanıyorum ki çok azdır. İnsanlar telefonlarını daha şık bir hale getirmek için kendi hayat tarzlarını resmetmiş duvar kağıtlarını kullanmayı tercih ediyor. 2016 duvar kağıtları ile telefonunu daha şık yapmak isteyenler Android wallpaper uygulamalarını kullanabilir.

Android telefonların kişiselleştirilmesi ile bir çok kullanıcı kendi tarzını cep telefonu ile oluşturuyor. Neredeyse her gün, gün içerisinde saatlerce Android cep telefonumuz ile ilgileniyoruz ve insanlar her tuş kilidini açtığında karşısında kalitesiz bir duvar kağıdı resmi görmek istemiyor. Bu yüzden en çok indirilen Android duvar kağıtları, en popüler duvar kağıtları ve en yeni duvar kağıtları ziyaret etmeniz gereken kategoriler olacaktır.

Android duvar kağıtları Uygulamaları


Tapet - Infinite Wallpapers

tapet-wallpaper

Renkli ve bir o kadar da eğlenceli duvar kağıdı arayanların tercih edebileceği bir uygulama diyebilirim. Uygulama bünyesinde genel olarak desenli ve renkli duvar kağıtlarını sunmakta. Yeni tasarımları görebileceğiniz bu uygulamada renklerin deseni ile uyumunu görebilirsiniz.

500 Firepaper

Farklı yerlerden manzara resimleri görmek isteyenler için gayet güzel bir uygulama diyebilirim. popüler, editörün seçimi, taze gibi duvar kağıtları kategorilerden dilediğini seçerek bu görüntülerin gün içerisinde değişmesini sağlayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü manzara görüntüleri içinizi açacaktır.

ZUI Wallpaper-HD live images

Android duvar kağıtları

Bir çok kategoriden kaliteli resimler bulabileceğiniz bu uygulamada farklı tarih günlerine göre duvar kağıtları görebilirsiniz. Farklı tarihlerde ki fotoğrafları görmek için sağa doğru kaydırın ve duvar kağıdı yapmak istediğiniz resmin sağ üstünde ki ikonuna dokunmanız yeterli olacaktır. Kendi telefonumda bu uygulama bulunmakta wallpaperların çok kaliteli olduğunu sizde göreceksiniz.

Wallmax

wallmax-wallpaper

Kategorilere göre duvar kağıtları görebileceğin bu uygulama da 4K Duvar kağıtları da yer almakta. Google plus hesabınla giriş yaptıktan sonra tek dokunuş ile ekranda gördüğünüz duvar kağıtlarını ana ekranına ayarlayabilirsin. İndirilen uygulamalar Dosyalar bölümünde yer alacaktır.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon