25 Aralık 2015 Cuma

Android için En iyi Kelime Bulmaca Oyunları

Android kelime oyunları

Android için bir çok yeni oyunları gün yüzüne çıkmakta. Android cep telefonları için Futbol, yarış, macera ve aksiyon oyunları da bulunmakta. Ancak boş zamanlarında veya otobüslerde boş vaktini daha iyi değerlendirmek isteyen kullanıcılar kelime bulmaca tarzı oyunları değerlendirmek istemekteler. Android kelime oyunları listesi makalenin devamında sunulacaktır.

En çok indirilen bulmaca oyunları arasında keyifle oynayabileceğiniz Kelime oyunları bulunmakta. Bu kelime oyunları ile hem boş vakitlerinizi değerlendirebilir hemde zihinsel aktivitilerinizi geliştirebilirsiniz. Kelime bulmaca oyunları arasında arkadaşlarınız veya diğer kullanıcılar ile kıyasıya yarışabilirsiniz. Aşağıda ki uygulamaların adlarına tıklayarak indirebilirsiniz.

Android Kelime oyunları


1- Kelime Bul

Kelime bul Android oyununda diğer oyuncular ile internet üzerinden Online bir şekilde oynayabiliyorsunuz. 4x4'lük tahtanın üzerinde belli başlı kelimeler yer almakta. Sola, sağa ve çapraz bağlantılar kurarak tahta üzerinde ki kelimeleri bulup işaretleyebilirsiniz. Bu kelimeleri bularak en yüksek puanı elde et en çok puanı elde et ve sıralamada yüksel.

2- Kelimelik

6 Milyon üyeye sahip bu Android kelime oyununu ister telefonunuzdan isterseniz de bilgisayardan oynayabilirsiniz. Facebook hesabınız ile giriş yaptıktan sonra facebook üzerinde ki arkadaşlarınızı davet edebilir ve onlarla beraber kelime bulmaca oyunu oynayabilirsiniz. Aynı anda 20'ye kadar oyun açabildiğiniz bu oyunda aynı zamanda rakipleriniz ile sohbet edebilirsiniz.

Pro üyelik alırsanız uygulamada ki reklamları kapatabilir ve oyun sayısı arttırma gibi ekstra özelliklere sahip olabilirsiniz.

3- Kelime Avı

4- Resimli Kelime Bulmaca

Hatırlama sınırlarınızı oldukça zorlayacağınız bir kelime oyunu. Android resimli kelime bulmaca oyununda ekranda size 4 resim sunuluyor ve bu 4 resmin hangi kelimeyi çağrıştırdığını bulmaya çalışıyorsunuz. Bu 4 resim ortak bir kelimede toplanıyor ve ne kadar hızlı olursanız o kadar yüksek puan elde etme şansınız bulunmakta.

5- Kelime Bulmaca

Türkçe kelime bulmaca oyununda kolay ve zor modlar ile kelime haznenizi genişletebilirsiniz. 5x5 veya 20x20 kelime genişliklerinden dilediğini seçebilir ve ona göre bölümleri yerine getirebilirsin. Oyunda kelimeler rastgele bir şekilde yerleştirilmiş ve bu rastgele harfler arasında ki anlamlı kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Sağa sola veya çapraz bir şekilde bulduğunuz kelimeyi işaretleyip puan elde edebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon