8 Aralık 2015 Salı

Android için Age of Empires Oyunu Çıktı !

Age of empires android

Çocukluğumuzda severek oynadığımız ve halen oynanılan Age of Empires, şimdi de Akıllı telefonlarımızda. Android ve iOS için yayınlanan Age of Empires Android oyunu ile maceralara kaldığınız yerden devam edeceksiniz. 1997 yılında çıkan bu Strateji oyunu, 2013 yılında 2.sürümü ile Bilgisayar oyuncularını sevindirmişti.

Şimdi de 2016 yılına girmeden Mobil için atağa kalktı. Age of Empires:WorldDomination oyunu sadece bir platform için değil, hem Android hemde iOS platformları için sunuldu. WorldDomination adı ile sunulan bu strateji oyunu Klab ve Microsoft iş birliği ile tasarlandı.

Age of Empires Android Oyunu


100'ün üzerinde efsanevi kahraman ile oyun içerisinde ki mücadeleni sürdür. Jeanne d'Arc, Kral Arthur'u, Oda Nobunaga, Cao Cao, Knut Yüksek ve daha fazla kahraman oyun içerisinde seni bekliyor olacaktır. Farklı asker türleri ile alanlarının her yerini kolayca koruyabileceksin. Oyunu Android için buradan, iOS için bu adresten indirebilirsiniz.

2016 yılında çok tercih edileceğini düşündüğüm Age of Empires Android oyunu, sizce Clash of Clans ile mücadele edebilir mi ? Görüşlerinizi bekliyor olacağız.

Age of empires android

Age of empires android

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon