4 Aralık 2015 Cuma

2015 Yılının En iyi Android Oyunları Yayınlandı !

Android kullanıcılarının Oyun ve Uygulama indirmek için başvurduğu adreslerden birisi olan Play Store, 2015 yılının en iyi Android Oyunlarını yayınladı. 2015 Yılı Android oyuncuları için oldukça verimli bir yıl olarak geçti ve kullanıcılar güzel grafikli ve oynanış bakımından kaliteli oyunları cep telefonlarına yükleme imkanı buldular.

Yarış, Aksiyon, Macera, Spor derken her türden oyunun listeye girdiği bu yılda, vay be ne oyunlar oynamışız diyesiniz geliyor cidden. Dilerseniz 2015 yılında çıkmış en iyi Android oyunların listesini sizlere sunalım.

En iyi Android oyunları 2015

En iyi Android oyunları 2015


Need for Speed™ No Limits

EA Games tarafından yayınlanan bu oyun, üst düzey grafikleri ve kaliteli oynanışı ile ilk sırayı kendine ayırmış. BMW M4 Subaru BRZ, McLaren 650S, Porsche 911 gibi üst düzey araçlar ile yarışları tamamlayın, görevleri yapın ve daha ilerisini kazanın.

Furious Racing

Racing Fever

Traffic Racer oyunu bir çok kişi tarafından sevildi ve oyuncular artık bu tarz oyunlara karşı bir merak beslemeye başladı. Oyunda otobanda ilerlerken yoğun trafikten sıyrılmaya ve kısa sürede bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oyunda araç içi kamerada bulunmakta ve Multiplayer özelliği ile arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. En iyi Android oyunları 2015 listesine aşağıdan devam ediyoruz.

Hızlı ve Öfkeli: Efsanesi

Rio'dan Tokyo'ya, Miami'den Los Angeles'a kadar bir çok pistte takımını kur ve diğer rakiplerin ile pistin tozunu at.Oyun içerisinde aracını ayarla, her türlü bakımını yap ve rakipleri geçerken polislerden de kaçmayı başarmayı unutma. Oyunda Sokak, Drift, Drag, Kaçış ve Çarpışma modları seni bekliyor.

Roll the Ball: slide puzzle

Candy Crush Soda Saga 

Android telefonların gelişmeye başladığı zamanlarda insanlar ilk bu oyun ile oyun bağımlılığına adım attı. Ancak halen şimdi bile akşamları işten gelirken otobüste telefonları ile bu oyunu oynayanları görüyorum. King yeni versiyonu ile kitlesini yeniden etkilemeyi başarmış.

Clash of Clans

Bu oyunu her gün merakla oynayan oyuncular bulunmakta ve bu oyuncu sayısı gün geçtikçe artmakta. Oyuncular oyun içerisinde kendi köyünü kurarak savunma stratejilerini oluşturmaya çalışıyor. Barbarlar, Okçular, Yaban Domuzu Binicileri, Büyücüler ve Ejderhalardan oluşan ordunu kur ve yenilmez bir kaleye dönüş.

En iyi Android oyunları 2015 LİSTENİN DEVAMINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon