25 Kasım 2015 Çarşamba

Twitter hesap silme

twitter-hesap

Twitter hesabı silme sayfamızda 2016 yılında Twitter hesabını nasıl sileceğinizden bahsedeceğiz. Twitter üyelik kapatma işlemi ile artık giriş yapmayacaksınız. Zamanla Twitter'dan sıkılanlar olabilir,rahatsız edilenler olabilir. Bu gibi sorunlarda twitter hesap silme konusu sizi oldukça rahatlatacaktır.

Twitter sitesi, gündemden haberdar olmak isteyenler için güzel bir ortam. Gün içerisinde yaratılan TT'lere sizde katılabilir ve dünyadaki ve Türkiye'de ki popüler konulardan haberdar olabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ekleyebilir, yazmış oldukları tweetleri beğenebilir ve retweet yapabilirsiniz. Twitter hesap silme işlemini Android uygulamasından yapamıyorsunuz, bu işlemi bilgisayar üzerinden yapmalısınız. Twitter hesap silme linkini aşağıda sizlere sunacağız.

Twitter hesabı nasıl silinir ?


İlk olarak bilgisayar üzerinden Twitter hesabınıza giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra buraya tıklayarak Twitter üyelik silme kısmına ulaşınız. Aşağıda ki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. Twitter silinen hesabı nasıl geri açarım diyen kullanıcılar hesabını silse bile 30 gün içerisinde tekrar k.adı ve şifresi ile giriş yaparsa hesabı tekrar aktif olacaktır. 30 gün sonunda sizin verileriniz ve hesabınız kalıcı olarak silinir.

Bu silecek olduğunuz hesap 30 gün sonra tamamen silindikten sonra aynı k.adı ve maili ile yeni bir hesap açamazsınız. Bunu bilmenizde fayda var diye düşünüyorum. Hesabınız silinse bile adınız ve soyadınız ile google arama moturunda twitter profiliniz görünebilir bu zamanla Google arama moturundan da silinecektir.

twitter-hesap-silme

Yukarıda ki linke tıkladıktan sonra böyle bir ekran gelecek karşınıza. Bunu bil kısmında ki maddeleri dikkatli okumanızı öneriyorum. Okuduktan sonra aşağıda yer alan ..... adlı kişiyi devre dışı bırak butonuna tıklarsanız hesabınız silinecektir. Bu işlem bu kadar.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon