19 Kasım 2015 Perşembe

Skype Hesap Silme - Skype Hesabı nasıl silinir ?

Skype hesabı silme. MSN yerini Skype'a bıraktığından beri Skype kullanıcısı sayısı oldukça arttı. Skype uygulaması ile arkadaşlarınız ile görüntülü ve mesajlaşma tekniği ile görüşebilirsiniz. Skype hesabınıza Microsoft Outlook hesabınız ile de giriş yapabilirsiniz.

Skype uygulaması Android ve Bilgisayarlarda aktif olarak kullanılmakta. Android için Play Store'da yer alan Skype uygulamasını yükleyebilirsiniz. Bilgisayarda ki ile cep telefonunuzda ki skype hesabı entegre olacaktır ve bilgisayarda ki görüşmelerinize telefondan da hareket halinde devam edebilirsiniz.

Skype Hesabı nasıl silinir ?


Skype hesap kapatma isteyen kullanıcıların uygulaması gereken bir kaç adım yer almakta. Buradan skype settings sayfasına giriniz. Burada yapmanız gereken skype isminiz, skype profil resminiz, kendinize ait kişisel bilgiler, cep telefonu numarası veya sabit numaranız, epostanız gibi verileri değiştirmek. Bu verileri değiştirdiğinizde diğer kişiler sizi göremeyecektir.

Skype profil resmi nasıl değiştirilir : Skype > Profil > Resminizi Değiştirin yolunu izleyerek değiştirebilirsiniz.

Skype > Profil > Profilinizi Düzenleyin kısmına girerek ifade mesajınızı değiştiriniz.

Buradan oturum hesabınızı açın, Ayarlar kısmında yer alan Edit Profile ( Profili düzenle ) seçeneğine tıklayınız. Bu kısımda yer alan Kişisel bilgileri düzenleye tıklayın ve burada yer alan Kişisel bilgilerinizi boş kalmıyacak şekilde sallayınız.

skype-hesabi-nasil-silinir

Skype hesabınızda ki bilgileri değiştirdikten sonra bu adresten skype ile iletişime geçerek hesabınızı kapatmak istediğinizi dile getirin. Silinmesi 30 gün kadar sürebilir.

Skype'ın hesap kapatma ile ilgili bir uyarısı bulunmakta. Skype'dan ücretli üyelik veya özellik aldıysanız dikkatli okuyunuz.
Öncelikle, tüm abonelikleri veya düzenli ödemeleri iptal ettiğinizden ve bakiyenizdeki tüm Skype Kontörlerini kullandığınızdan emin olun. Hesabınız kapatıldığında kişiler, satın almalar ve geçmiş dahil olmak üzere Skype hesabınızla ilişkili tüm öğeler kaybolacaktır.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon